MODA314MODA314

мода українською

Рекламна кампанія Valentino Resort 2018

Valentino представили рекламну кампанію колекції Resort 2018 авторства фотографа Террі Річардсона. Локацією для зйомки став баскетбольний майданчик в одному з нью-йоркських дворів, на якому моделі, серед яких українка Юлія Ратнер, позують як жіноча баскетбольна команда. На м'ячі - логотип VLTN.

Такий стиль зйомки відповідає спортивній темі колекції. Продаватися колекція буде лише у флагманському магазині бренду в Мілані і в тимчасових pop-up stores Valentino у мегаполісах - в Гонконгу, Нью-Йорку, Токіо, Лос-Анджелесі, Майамі. Окрім речей з Resort 2018, у продаж надійдуть спортивні акесуари - кросівки, чорні м'ячі, килимки для йоги, кепки - всі з новим лого VLTN.

"Ця колекція - про єдність популярної і вуличної культури, яка сьогодні стала впливовішою і актуальною. Я думав про те, як представити колекцію, хотів бути більш відкритим, ближчим до вулиці в плані культури і стилю", - коментує креативний директор Valentino П'єрпаоло Піччолі. - "Іноді Valentino може бути ідеальним. Іноді вам потрібно щось недосконале, щоб відчути справжнє життя".

Рекламна кампанія Valentino Resort 2018