MODA314MODA314

мода українською

Рекламна кампанія Roussin by Sofia Rousinovich AW 2017

Резидент Ukrainian Fashion Week бренд Roussin by Sofia Rousinovich представив рекламну кампанію колекції осінь/зима 2017 "Голий Король", яка була продемонстрована в Мистецькому Арсеналі на початку лютого.

Колекція натхнена дитячою казкою Ганса Крістіана Андерсена “Нове вбрання Короля”. Це історія про дитячу щирість і дорослу брехню, про правду і лестощі, про те, що за багатообіцяючими висловлюваннями чиновників нічого немає, крім порожнечі. Ідея колекції в тому, що лише діти з їх щирістю й безпосередністю, з відсутністю стереотипів видають справжній погляд на те, що відбувається. 

У колекції використано бавовну, мереживо, штучні хутро і замшу. Моделі виконані з застосуванням воланів та рюшів, які водночас нагадують і королівські костюми, і дитяче вбрання. Костюми розписані слоганами колекції: "Сліпі люди", "Голий король", "Влада дітям", "Бачить Бог", "Діти бачать" та ін. Дизайнер використала інноваційний для України друк на штучному хутрі та ламінування тканини. Майже кожна модель є трансформером: складається з декількох частин, які з'єднуються кнопками і можуть деформуватися з сукні – у світшот, зі світшота – в топ тощо.

 

Рекламна кампанія Roussin by Sofia Rousinovich AW 2017Рекламна кампанія Roussin by Sofia Rousinovich AW 2017Рекламна кампанія Roussin by Sofia Rousinovich AW 2017Рекламна кампанія Roussin by Sofia Rousinovich AW 2017Рекламна кампанія Roussin by Sofia Rousinovich AW 2017Рекламна кампанія Roussin by Sofia Rousinovich AW 2017Рекламна кампанія Roussin by Sofia Rousinovich AW 2017Рекламна кампанія Roussin by Sofia Rousinovich AW 2017Рекламна кампанія Roussin by Sofia Rousinovich AW 2017Рекламна кампанія Roussin by Sofia Rousinovich AW 2017