MODA314MODA314

мода українською

#FASHIONABLYDIGITAL: 4-7 лютого відбудуться XII-ті Mercedes-Benz Kiev Fashion Days

4-7 лютого 2016 року в НСК "Олімпійський" відбудеться 12-й сезон Mercedes-Benz Kiev Fashion Days. Організатори анонсують особливістю наступного сезону нововведення в digital-сегменті і повну оцифровку: онлайн-мовлення з показів, трансляції події в Instagram, Snapchat, а також спеціально розроблений додаток, що дозволить стежити за новинами і таймінгом показів в режимі реального часу.

Програма включатиме покази ANOUKI, Vahan Khachatryan, BEKh, FLOW, Gres, Jealousy, Yasya Minochkina, Anna October, Omelya, Andreeva та ін., шоурум платформи розвитку брендів Fashion Scout Kiev, новий майданчик Fashion Days Market, третю бізнес-конференцію Kiev Fashion Industry Forum, події на окремих площадках і вручення нагороди Mercedes-Benz Fashion Prize 4 лютого на урочистій церемонії відкриття.

"Ми завжди були на крок попереду ринку, задавали нові правила і формували порядок денний. Новий сезон не стане винятком - тим більше, що головною темою ми вибрали діджитал. Саме інтернет допоміг дизайнерам і команді Mercedes-Benz Kiev Fashion Days прославитися на весь світ, і ми вирішили віддати данину тим технологіям, які зробили нас успішними. Чекаємо всіх на подію!" - прокоментувала засновник і креативний директор Mercedes-Benz Kiev Fashion Days Дар'я Шаповалова.

Девіз #FASHIONABLYDIGITAL #MBKFD відображений у рекламній кампанії нового сезону, над якою працювали модель Аліна Байкова, фотограф Ксенія Каргіна і стиліст Ольга Януль. На основному і додаткових образах рекламної кампанії використаний одяг з останніх колекцій OMELYA, Anton Belinskiy, Anna October і Anna K.

Джерело: fw-daily.com

#FASHIONABLYDIGITAL: 4-7 лютого відбудуться XII-ті Mercedes-Benz Kiev Fashion Days