MODA314MODA314

мода українською

XV сезон Mercedes-Benz Kiev Fashion Days відбудеться 30 серпня - 3 вересня

З 30 серпня по 3 вересня у Києві проходитиме XV сезон Mercedes-Benz Kiev Fashion Days. Сезон SS 2018 пройде з 3-ма ключовими змінами, інноваційними для ринку Східної Європи. Тепер в обов'язковий пакет показу дизайнерів входять професійне відео, digital подача і старт продажів see now - buy now.

Активний розвиток подій Mercedes-Benz Kiev Fashion Days сприяє залученню учасників з 15 країн світу для презентації своїх колекцій і нових проектів. Подію відвідають понад 60 іноземних гостей і 70 дизайнерів, які зможуть оцінити міжнародний потенціал тижня моди Mercedes-Benz Kiev Fashion Days. Серед гостей - інвестори світової fashion-індустрії з Сан-Франциско і Нью-Йорка, також запрошення на подію прийняв президент Французької федерації Високої моди Паскаль Моран.

Дар'я Шаповалова, засновник і креативний директор Mercedes-Benz Kiev Fashion Days:
"У нас була мрія - поставити Україну на модну карту світу. За короткий термін ми її реалізували, і тепер в числі наших цілей - якісний розвиток внутрішнього ринку, покращення показників експорту товарів виробництва українських дизайнерів і поглиблення існуючих показників як для кожного з дизайнерів-учасників тижня моди, так і для всієї індустрії в цілому. Також, виконуючи всі останні тренди, ми йдемо в діджитал - про презентацію спільного проекту з Launchmetrics всі дізнаються на Business Innovation Forum, сильній освітній програмі, яка пройде в рамках тижня моди, де виступлять головні експерти не лише fashion-галузі, але digital, marketing і business. До зустрічі 30 серпня!"

Інноваційним кроком Mercedes-Benz Kiev Fashion Days SS 2018 стане занурення в digital простір, обумовлене глобальним співробітництвом з Launchmetrics. Це означає перехід від друкованих запрошень до електронних, можливість використання функцій fashion-радара для комунікації з рітейлерами індустрії моди в рамках програмного забезпечення Launchmetrics. Його функції дозволяють брендам прискорювати випуск своїх продуктів на ринок і створювати довгострокову експозицію. Спеціально для презентації програми та співробітництва в Києві виступить засновник Launchmetrics - Едді Маллон.

Едді Маллон, президент Launchmetrics:
"Використання сучасних технологій, щоб зібрати воєдино світове fashion-співтовариство - головне, чим ми займаємося в Launchmetrics, і ми хочемо урочисто оголосити про наше партнерство з Міжнародним тижнем моди Mercedes-Benz Kiev Fashion Days, що допоможе продовжити виконання цієї місії. Наша спільна робота призведе до реклами події серед більш ніж 40000 байерів, стилістів, редакторів та інших фахівців в зоні покриття fashion GPS радарів, і покаже всі галузі і винахідливість українського fashion-ринку, що стрімко розвивається".

Традиційно в рамках Міжнародного тижня моди Mercedes-Benz Kiev Fashion Days пройде форум про індустрію моди та інноваційні технології в бізнесі - Innovation Business Forum by KFI. Чотири дні зустрічей будуть розділені за категоріями: Business day, Fashion day, Marketing day і Digital day. Спікерами будуть професіонали модної індустрії - Дар'я Шаповалова, Яна Ібрагімова, Валерія Жук, Надія Табанюк.

В рамках сезону буде проведено спецпроект see now - by now з найбільшим українським онлайн-рітейлером - компанією modnaKasta. Речі з представлених нових колекцій 10 брендів можна буде купити відразу ж з подіуму. Така практика дуже популярна в світі, і ось вже у вересні ми зможемо вперше познайомитися з нею в Україні.

Андрій Логвин, CEO та співзасновник modnaKasta:
"Природа ринку e-commerce - це інновації. Впровадження інноваційних послуг і продуктів закладено в ДНК modnaKasta через нашу місію: захоплювати клієнтів, постійно впроваджуючи інноваційні послуги, роблячи онлайн шопінг простішим, швидшим і дешевшим. Заявляючи таку амбітну місію, ми розуміємо, що багато продуктів, які випускаємо на ринок, будуть змінювати ставлення клієнтів до процесу покупки і шопінгу як такого. Проект "See now. Buy now" саме про це - про зміну традиційного підходу до покупок під час сезонних показів мод. Раніше клієнти лише мріяли про те, як куплять вподобану сукню з показів в кращому випадку через пару місяців. "See now. Buy now" знімає всі обмеження і дає можливість клієнтам купувати товари з показів прямо у нас на сайті, поки йде онлайн трансляція. А далі, modnaKasta традиційно упакує і доставить вам покупку. Дар'я Шаповалова відома в модних колах як людина дуже прогресивна, відкрита до всього нового, технологічного. Саме тому ми запропонували запустити пілотний проект "See now. Buy now" на майбутніх Mersedes-Benz Kiev Fashion DaysДар'я з радістю підтримала цю ідею і доповнила її своїм баченням. Наша експертиза в IT, база клієнтів modnaKasta, плюс досвід Дар'ї в сфері fashion і високий авторитет серед українських дизайнерів приніс крутий, як я вважаю, результат - ми запустили в Україні проект, якому немає аналогів в світі. Далі будемо тільки вдосконалювати процеси і продовжувати експериментувати в даному напрямку."

Сезон Mercedes-Benz Kiev Fashion Days SS 2018 вкотре б'є рекорд за кількістю байерів, преси та представників fashion-індустрії. Міжнародне висвітлення заходу за традицією нарощує темпи і вперше в Україну приїде 11 редакцій Vogue з різних країн світу.

Також свою активність проявить унікальна платформа для дизайнерів-початківців Fashion Scout Kiev. Цього року заявки на участь заповнили 24 учасники з 10 країн. Після закінчення показів переможцю буде вручена премія Design IT, яку заснували видання Vogue Italia і Vogue Україна.

Традиційно відбудеться церемонія вручення премії Mercedes-Benz Fashion Prize, в ході якої відзначать найбільш перспективні за останній час бренди. Церемонія нагородження відбудеться в рамках офіційного відкриття тижня моди. 

Mercedes-Benz Kiev Fashion Days SS 2018 триватиме повноцінних 5 днів. Основною локацією стане КВЦ "Парковий", але подія також охопить інші місця столиці. Повна програма буде опублікована вже незабаром. 

Рекламна кампанія Mercedes-Benz Kiev Fashion Days SS 2018 була знята Люком Гілфордом в Каліфорнії, обличчям стала співачка M.I.A. Для зйомки вибрали моделі з колекції дизайнера Anna October

 

XV сезон Mercedes-Benz Kiev Fashion Days відбудеться 30 серпня - 3 вересня