MODA314MODA314

мода українською

Innovation Business Forum by KFI: щорічна освітня конференція відбудеться в рамках Mercedes-Benz Kiev Fashion Days

Залишилося всього декілька тижнів до насиченої освітньої конференції Innovation Business Forum by KFI, яка пройде з 31 серпня по 3 вересня в рамках масштабної програми Mercedes-Benz Kiev Fashion Days. Цей форум стане ювілейним - вже 5-тим за рахунком. На одній сцені виступлять представники топових українських компаній: Good Wine, UkraineInvest, Odgers Berndtson Ukraine, Milavitsa, а також зарубіжні гості з Academy of Art University і багато інших.

Innovation Business Forum by Kiev Fashion Institute - це освітня платформа нового формату для молодих підприємців з різних галузей і сфер бізнесу, яка надасть учасникам безцінну можливість запозичити досвід у професіоналів ринку, завести більше нових і корисних контактів. Основною метою конференції є організація нетворкінгу для учасників, спікерів і гостей.

Цього разу конференція буде розділена на 4 тематичних частини:
- Business
Куратором стане Яна Ібрагімова, засновниця public administration school CAPS, партнер ISAIA, партнер Billionaire.

- Fashion
Ментор цього дня - Дар'я Шаповалова, засновник Kiev Fashion Institute, медіа ресурсу FW-DAILY, співзасновник міжнародного агентства More Dash, креативний директор Mercedes-Benz Kiev Fashion Days.

Дар'я Шаповалова:
"Наш наступний форум буде масштабнішим за всі попередні. Ми вирішили сконцентруватися на темі бізнесу. Innovation Business Forum by KFI буде складатися з чотирьох частин: business, digital, fashion, marketing. Ми прагнемо до того, щоб дати ще більше якісних бізнес-знань своїй fashion-аудиторії, оскільки бачимо попит на цю інформацію, бачимо професійне зростання наших студентів, а значить, і контент форуму повинен ставати складнішим і різноманітнішим. Виступати зі сцени Innovation Business Forum by KFI як завжди, будуть професіонали українського ринку і закордонні гості. Форум, який ми готуємося провести в рамках Mercedes-Benz Kiev Fashion Days, стане найбільшою освітньою подією в сфері fashion бізнесу та інновацій".

- Marketing
Кураторами дня стануть Валерія Жук і Надія Табанюк - засновники маркетингового агентства Quadrate 28.

Надія Табанюк і Валерія Жук, ментори Marketing Day:
"У рамках форуму ми будемо кураторами Marketing Day. 2 вересня ви дізнаєтесь, чому fashion-бізнес може повчитися у інших сфер. Ми запросили дуже цікавих спікерів, відомих маркетологів і власників бізнесу, які на прикладі своїх кейсів будуть показувати, як теоретично це могло б спрацювати в модному бізнесі. Спікери будуть мотивувати гостей ділитися своїми питаннями, щоб відразу після лекції отримати відповідь від професіоналів. Fashion експерти - це круто, ти завжди до них можеш звернутися. Але справжня цінність - почути думку і поради від експертів з інших галузей".

- Digital
Куратор дня Ніна Левчук - керівник Google Marketing Solutions в Центральній і Східній Європі.

В цілому весь Форум триватиме 4 дні, протягом яких пройде більше 25 лекцій на актуальні теми з digital, бізнес, fashion, маркетинг індустрій.

Компанії, які виступлять на форумі: CAPS, Competera Pricing Platform, TemplateMonster, Odgers Berndtson Ukraine, Hochu rayu, Good Wine, More Dash, Lambert + Associates, No Fake Security Worldwide, UkraineInvest, Academy of Art University, Milavitsa, Quadrate 28, "клініка Заблоцького", WOG, ARTKB, IDNT, Google Marketing Solutions, Netpeak, YouTube, Launchmetrics, modnaKasta.

Innovation Business Forum by KFI: щорічна освітня конференція відбудеться в рамках Mercedes-Benz Kiev Fashion Days Innovation Business Forum by KFI: щорічна освітня конференція відбудеться в рамках Mercedes-Benz Kiev Fashion Days Innovation Business Forum by KFI: щорічна освітня конференція відбудеться в рамках Mercedes-Benz Kiev Fashion Days Innovation Business Forum by KFI: щорічна освітня конференція відбудеться в рамках Mercedes-Benz Kiev Fashion Days Innovation Business Forum by KFI: щорічна освітня конференція відбудеться в рамках Mercedes-Benz Kiev Fashion Days