MODA314MODA314

мода українською
[title]

NYFW SS 2014: Theyskens Theory, 3.1 Phillip Lim, Carolina Herrera, Tommy Hilfiger, Thom Browne і The Row

10 вересня 2013

Триває Тиждень моди у Нью-Йорку - з великою кількістю показів і презентацій щодня. Серед найцікавіших колекцій пятого дня - Theyskens Theory, 3.1 Phillip Lim, Carolina Herrera, Tommy Hilfiger, Thom Browne і The Row.

Theyskens' Theory
Нову колекцію Олів’є Тейскенса для Theory характеризує принцип багатошаровості. Дизайнер продемонстрував прості урбаністичні речі, одягнуті одна на одну, і цікаві візуально видовжені силуети - з м’якими формами та перевагою максі-довжин. Ахроматична палітра чорного, сірого і білого у фіналі показу вибухнула кольором – льодяниковими відтінками. У моделях відчувається легкий гранджевий настрій. Загалом колекція – свіжа, доволі спортивна і водночас делікатна.

Інспіраціями для нової колекції 3.1 Phillip Lim стали геологія, земля та мінерали, декоративні ефекти геологічних і дерев’яних текстур, які дизайнер інтерпретував у земляних відтінках і мінеральній палітрі, психоделічних візерунках. Розширені силуети (прямокутник, багатокутник), акцентовані лінії плеча і талії, вкорочені топи і жакети, вільні широкі речі, структурність, - загальний образ колекції гострий і сучасний.

Нова колекція Carolina Herrera базується на оптичних і кінетичних ефектах. Дизайнер зосередилася на можливостях руху у створенні образу, тому моделі колекції повністю розкриваються лише під час руху. Інспіраціями стали кінетичне мистецтво, зокрема роботи венесуельських художників Хесуса Рафаеля Сото і Карлоса Круса-Дієса (Jesús Rafael Soto, Carlos Cruz-Diez). Рухомі графічні лінії інтерпретовані у геометричних принтах на довгих сукнях, що складаються з декількох шарів органзи, - ця багатошаровість створює сітчасті оптичні ілюзії. Елегантно і легко.

Tommy Hilfiger продемонстрував колекцію на тему каліфорнійських пляжів і пляжного спорту – серфінгу, дайвінгу, скейтерінгу. Настрій західного узбережжя панував на подіумі. Дизайнер по-максимуму використовує високотехнологічні матеріали, зокрема неопрен, який у поєднанні з яскравими кольорами, сучасними формами і геометричним колорблокінгом надає образам сучасної спортивності. Інтерпретація костюмів для підводного плавання  - доволі новаторський момент, який лише додає плюсів колекцій.

Donna Karan на весну/літо 2014 пропонує урбаністичний гардероб у насиченій палітрі коричневого і синього. Це довгі легкі сукні з широкими шкіряними поясами, м’які тренчі і жакети, великі шарфи, геометричні принти. Загалом – розслаблено-богемний настрій.

Thom Browne оригінальністю навіть перевищив сподівання своїх прихильників, представивши не лише казково-кутюрну, але водночас моторошну колекцію, інспіровану, як і попередня, стилем королеви Єлизавети. Проте темний бік цього сезону однозначно виграє: макабричний макіяж, надломленість форм, дисгармонійна гротескність підкреслюють швидше антиестетику, зберігаючи при всьому цьому справжню майстерність .

The Row
Нова настроєва колекція Мері-Кейт і Ешлі Олсен, інспірована подорожами навколо світу, відобразила східні - індійські, арабські, марокканські впливи. Моделі виходили на подіум в одязі, який легко асоціювався з костюмами для подорожей часів колоніалізму. Ідея колекції – зосередитися на справжній американській культурі, яка вбирає і змішує елементи найрізноманітніших культур з цілого світу. Еклектика, вільні форми, підкреслення текстур, багатошаровість – все це урбаністично, спокійно, просто і дорого.

 

Текст: Дарія Янковська

Фото: style.com

Theyskens' TheoryTheyskens' TheoryTheyskens' TheoryTheyskens' TheoryTheyskens' Theory3.1 Phillip Lim3.1 Phillip Lim3.1 Phillip Lim3.1 Phillip Lim3.1 Phillip LimCarolina HerreraCarolina HerreraCarolina HerreraCarolina HerreraCarolina HerreraTommy HilfigerTommy HilfigerTommy HilfigerTommy HilfigerTommy HilfigerDonna Karan Donna Karan Donna Karan Donna Karan Donna Karan Thom BrowneThom BrowneThom BrowneThom BrowneThom BrowneThe RowThe RowThe RowThe RowThe Row