MODA314MODA314

мода українською
[title]

New York Fashion Week: день 6

11 вересня 2013

Tory Burch використала елементи 60-х, досить вдало синтезуючи лаконічний крій та насичені рапортні принти, що чимось нагадують витинанки. В колекції чітко просежується застосування основної осі симетрії: починаючи від крою і завершуючи принтами на тканинах.

У новому сезоні Vera Wang обирає архітектурний підхід до одягу з чітким спортивним спрямуванням. Працюючи в чорній, синій, білій, жовтій та у фіналі колекції - в червоній колористиці, Wang створює багатошарові шифонові сукні з сітчастими вставками та вишивкою паєтками. 

Diesel Black Gold демонструють спортивні силуети, практичні фасони та декор у стилі Glam Rock. Основою колекції є білий та чорний колір. Нотку вишуканості та жіночності вносить застосування паєток в інкрустації суконь та окремих сегментів колекції.

Marc by Marc Jacobs зробив ставку на прості, маскулінні силуети, обігравши їх лінійними принтами на тканинах, з декором аплікаціями та вкрапленнями кристалів. У колекції простежується синтез біоніки, лінійної геометрії та урбаністики.

У Sachin + Babi весна/літо 2014 - прості силуети, ускладнені за рахунок фактур, декору та рисунку на тканинах. Основна частина колекції відведена чистим, лаконічним кольорам, роботі з лінією та площинами. Яскравими вкрапленнями вводяться прорізи і принти - як геометричного, так і біонічного характеру.

Текст: Ірина Хасишин

Фото: style.com

Tory BurchTory BurchTory BurchTory BurchTory Burch Vera Wang Vera Wang Vera Wang Vera Wang Vera Wang Diesel Black Gold Diesel Black Gold Diesel Black Gold Diesel Black Gold Diesel Black GoldMarc by Marc JacobsMarc by Marc JacobsMarc by Marc JacobsMarc by Marc JacobsMarc by Marc JacobsSachin + BabiSachin + BabiSachin + BabiSachin + BabiSachin + Babi