MODA314MODA314

мода українською
[title]

Paris Fashion Week: Moon Young Hee, Pascal Millet, Anthony Vaccarello, Aganovich

25 вересня 2013

Вчора стартував Тиждень моди у Парижі. Мекка модного світу, це місто є найпривабливішим для численних модних інсайдерів і гостей показів. Серед перших нові колекції продемонстрували Moon Young HeeChristine PhungPascal Millet, Ground Zero, Devastee, Cédric CharlierAnthony VaccarelloAganovich, Julien David.

У Moon Young Hee - зухвала колекція з натяком на жіночність. Активно використовуються асиметричні вирішення, елементи деконструкції, незавершеність елементів (швів і країв), експерименти з тканиною (драпірування, защипи). Трансформація силуетів відбувається через зміщення лінії симетрії. Pascal Millet у колекції весна/літо 2014 стримані класичні силуети подає у новій інтерпретації, моделюючи їх шляхом синтезу лінійного конструктивного крою та легких, фактурних тканин.

Дизайнер Antony Vaccarello у пропозиції на весну/літо 2014 зробив ставку на чорний колір та асиметричні деталі. Мінімум декору і кольорових акцентів, напівспортивні силуети доповнені прорізними елементами, мереживом та деталями зі шкіри. Показ відкривала і закривала відома модель Аня Рубік, також у ньому прийняла участь українська модель Сніжана Онопка.

Нагадаємо, що Ентоні Вакарелло тимчасово стане креативним директором другої лінії Донателли Версаче Versus і створить колекцію для бренду.

Aganovich
Сербський дизайнер Нана Агановіч основою колекції зробила лінійні елементи, що чітко простежується у розробці силуету та пропорціях. Лінії з конструктивних елементів переходять у декор, формуючи рапортні принти на тканинах. Дизайнер ніби хоче продемонструвати, що зворотня сторона речей також має свою красу та естетичну простоту.

Текст: Ірина Хасишин

Фото: fashionising.com, style.com, WWD

Moon Young Hee Moon Young Hee Moon Young Hee Moon Young Hee Moon Young Hee Pascal MilletPascal MilletPascal MilletPascal MilletPascal MilletAnthony VaccarelloAnthony VaccarelloAnthony VaccarelloAnthony VaccarelloAnthony VaccarelloAganovichAganovichAganovichAganovichAganovich