MODA314MODA314

мода українською
Paris Fashion Week #2013, день 6

Paris Fashion Week SS2014, день 6

Вода і океан стали основними темами показу Kenzo сьогодні вранці. На подіумі були розставлені наповнені водою посудини, моделі виходили з-за стіни дощу, одяг містив чимало тематичних елементів: принти у вигляді дощу і океанічних хвиль, мотиви риб, відповідний колорит, вкорочені топи з абрисами у формі хвиль, і хіт колекції – топ з написом “no fish”. Дизайнери бренду Умберто Леон і Керол Лім продемонстрували носибельну і цікаву колекцію  - зі спортивними силуетами та елементами oversize, - яка прогнозовано стане хітом street style хронік, вже традиційно для бренду Kenzo.

Звернення до океанічної тематики не було випадковим – Kenzo співпрацює з Blue Marine Foundation, фондом, що намагається запобігти забрудненню океану і надмірному вилову риби. Кошти з продажу капсульної колекції футболок і светрів Kenzo будуть спрямовані на користь фонду.

Показ Céline – один із найбільш очікуваних, адже колекції Фібі Філо вже доволі давно вважаються синонімом всього передового, небанального і прогресивного у дизайні одягу. Прихильник монохрому і мінімалізму, цього сезону Фібі неочікувано звертається до різноколірних рисунків, що асоціюються з мистецтвом (живописний мотив, що нагадує мазки фарби на полотні) і складних кольорових поєднань. Колекція – дуже енергетична, з аурою новизни, основний силует – об’ємні oversize топи в поєднанні з плісированими асиметричними спідницями нижче коліна. Рвані контури, футуристичні аксесуари, елементи деконструкції, обігрування фактур і можливостей матеріалу, оригінальне взуття, що не залишить байдужим нікого з прихильників прогресивних брендів – колекція прогнозовано викличе масу наслідувань у дизайнерських пропозиціях наступних сезонів.

Інспірації модерністським і сучасним мистецтвом покладені в основу нової колекції Andrew Gn. Дизайнер використав графічні елементи з творів відомих художників: кубістичні мотиви творів Пабло Пікассо, гітари Фернана Леже і мотиви голубів у стилі Жоржа Брака; чорно-білі принти сучасної архітектури. Прості спокійні силуети в ахроматичній гамі в середині показу отримали геометричні членування та модерністський колорит.

Білл Гейтен у новій колекції для John Galliano орієнтувався на сучасність. Дизайнер звернувся до експериментів з матеріалами, використовуючи неопрен для передачі об’ємів в oversize пальтах і жакетах. Жорсткі форми, гострі лінії, модний силует багатокутника, нерівні подоли, перфорована шкіра з геометричними прорізами,– колекція актуальна, аж ніяк не нудна. Високе незручне взуття на платформах візуально доповнювало жорсткість образів. Можливо не зовсім вдалими були декілька неопренових моделей кольору фуксії, проте колекція аж ніяк не заслужила на жорстку рецензію, яка з’явилася на vogue.co.uk 

У колекції весна/літо 2014 для Givenchy Рікардо Тіші максимально відійшов від попереднього досвіду, не використавши жодного принта. Відправною точкою для створення нового образу стала творчість Мадам Гре, її знамениті драпірування, які дизайнер об’єднав з елементами японської і африканської культур: структурністю кімоно у жакетах, африканськими обмотуванням тканини навколо тіла і колоритом. Була представлена ціла галерея суконь з джерсі, задрапірованих різними способами з вплетеними шкіряними ременями. Тлом для показу колекції стали розбиті задимлені Мерседеси, BMW і Ягуари в центрі подіуму. 

Текст: Дарія Янковська
29 вересня 2013

Фото: style.com

KenzoKenzoKenzoKenzoKenzoCélineCélineCélineCélineCélineAndrew GnAndrew GnAndrew GnAndrew GnAndrew GnJohn GallianoJohn GallianoJohn GallianoJohn GallianoJohn GallianoGivenchyGivenchyGivenchyGivenchyGivenchy