MODA314MODA314

мода українською
[title]

Paris Fashion Week: Louis Vuitton, Vionnet, Miu Miu, Hermes

3 жовтня 2013

Вчора завершився Paris Fashion Week. Фінальний день показів ознаменувався особливим шоу Louis Vuitton, адже це була остання колекція Марка Джейкобса на посаді креативного директора бренду. За 16 років його праці Louis Vuitton з компанії з виробництва сумок і чемоданів виріс до одного з найпотужніших люксових брендів.

Місце показу поєднало всі знакові моменти численних шоу Марка для Louis Vuitton – фонтан, карусель, ескалатор і ліфт, до яких додалися темрява і драматична атмосфера з класичною музикою. Сама колекція – чорна, з чорними сукнями, топами, жакетами, спідницями, куртками і костюмами, у ній багато шифону, розрізів, ажурності, ліпного декору, пір’я і блиску, але водночас – шкіряних курток і джинсів. Всі моделі виходили у великих головних уборах з пір’я, які дещо нагадували панківські «ірокези». Окрім загальної темряви і містичності, в колекції відчувався рок-н-рольно-панківський настрій, особливо у комплектах джинси-косухи і колготи-жакет-головний убір. Вражаюче.

Vionnet. Goga Ashkenazi, власник бренду і креативний директор, створила колекцію на поєднанні ніжних пастельних відтінків, чорного та синього. Цікавими були перші образи, у яких дизайнер обігрує в сукнях чоловічу сорочку. Використовуючи архіви дому Vionnet, вона включила у колекцію драпірування, плісе і загортання тканини по фігурі, додавши структурність, гострі кути і повністю прозорі речі, практичне застосування яких під сумнівом.

Miu Miu – у новій колекції Міуччія Прада демонструє вміння створити майстерний мікс із, здавалося б, непоєднуваних елементів. Це теплий затишний одяг, швидше демісезонний, а не весна/літо, з перевагою А-силуету, чіткими впливами 60-х, колорблокінгом з пастельних і яскравих кольорів, цікавими текстурами, вмілим зіставленням фактур, жартівливими рисунками з мотивами рибок, папуг, котиків і квітів, та шкільними кольоровими колготками. Результат - свіжий і молодіжний.

Інспіраціями нової колекції Крістофа Лемера для Hermes стали джунглі і роботи символіста Анрі Руссо, мотиви з яких він використав у принтах. Прості розслаблені силуети дизайнер поєднав з  інтенсивними кольорами, переважно затемненими, продемонструвавши вишукану колекцію.

Фото: style.com
 

Louis VuittonLouis VuittonLouis VuittonLouis VuittonLouis VuittonVionnetVionnetVionnetVionnetVionnetMiu MiuMiu MiuMiu MiuMiu MiuMiu MiuHermes Hermes Hermes Hermes Hermes