MODA314MODA314

мода українською
[title]

Оголошена програма XII-го Lviv Fashion Week

9 жовтня 2013

Вчора відбулася прес-конференція Lviv Fashion Week, на якій організатори оприлюднили розклад XII сезону Львівського Тижня Моди і анонсували приїзд міжнародних гостей. 

На Lviv Fashion Week колекції весна/літо 2014 продемонструють дизайнери з України, Польщі, Вірменії, Ізраїлю, Білорусі, Іспанії та Італії. У розкладі - три колекції львівських дизайнерів (Marta Wachholz, OKSANA PIEKNA, OKSANA MUKHA), показ MMC Studio (хедлайнера Fashion Philosophy Fashion Week Poland), San Andres Milano (Італія), SHADOYAN FASHION (Вірменія), INBAL GVILI (Ізраїль), FRAU BLAU (Ізраїль), Valentina Nebarsky (Білорусь) та ін.

В якості почесного гостя нову колекцію продемонструє Alfredo Villalba - провідний іспанський бренд, заснований ще у 70-х рр. Моделі Alfredo Villalba – на обкладинках і у фотосесіях в усіх відомих виданнях, таких як Vogue, Cosmopolitan, Hola, Collezioni Haute Couture, у відеокліпах рок-зірок і провідних діджеїв, на червоних доріжках, прем’єрах кінофільмів, кінофестивалях і врученнях нагород. Речі з колекцій Alfredo Villalba одягали Періс Хілтон, Лейт Лезарк, Ельза Патакі, Лілі Дональдсон; Маріо Тестіно використовував їх для фотосесій. Учасник Mercedes-Benz Fashion Week Madrid.

Цікавим буде показ San Andres Milano - учасника Milan Fashion Week, INBAL GVILI (дизайнер працювала у Alexander McQueen і Vivienne Westwood), FRAU BLAU - ізраїльського бренду з почуттям гумору і технологічними екпериментами, Marta Wachholz і молодого дизайнера з Донецька Sergey Proskurnya (за інсайдерською інформацією).

Серед міжнародних гостей – організатори Fashion Philosophy Fashion Week Poland, новоствореного Serbia Fashion Week, журналісти, фотографи і блогери з Німеччини, Франції, Литви, Польщі, Росії. На Lviv Fashion Week очікують близько 12 000 відвідувачів.

Переглянути розклад XII-го Lviv Fashion Week

Оголошена програма XII-го Lviv Fashion Week