MODA314MODA314

мода українською

В Мілані триває тиждень чоловічої моди

Триває тиждень чоловічої моди в Мілані, що розпочався у суботу 21-го і завершиться у вівторок 24 червня. Колекції на весну/літо 2015 демонструють відомі італійські і світові мегабренди. Вже відбулися покази Ermenegildo ZegnaDolce & Gabbana, Costume National Homme, Versace, John Varvatos, Bottega Veneta, Salvatore Ferragamo, Iceberg, Calvin Klein Collection, Prada, Missoni, Vivienne Westwood, Antonio Marras та ін. Найбільш очікуваними показами сьогоднішнього та завтрашнього днів є Emporio ArmaniGucci, Etro, Fendi, Roberto Cavalli, Giorgio Armani.

Dolce & Gabbana. Доменіко Дольче і Стефано Габбана не відступають від улюбленої "сицилійської" теми, що домінує в колекціях бренду впродовж останніх сезонів. Цього разу інспірацією став період іспанського панування на Сицилії у 1516-1713 рр., а основним лейтмотивом - іспанська корида. В реальності іспанці не принесли кориду на Сицилію, але дизайнерська фантазія інтерпретувала цей період у колекції мотивами биків, костюмами тореадорів і червоним кольором. Іншим лейтмотивом став візерунок у горошок - характерний елемент костюма танцюриста фламенко. Загалом колекція виявилася видовищною і театральною, повністю в стилі Dolce & Gabbana.

Versace. Відправними точками для створення чоловічої колекції Versace весна/літо 2015 стали такі протилежні теми, як Куба з її духом свободи та античне мистецтво Давньої Греції. Подорож Донателли Версаче в Гавану надихнула її на створення легких костюмів насичених фруктових тонів, ажурних сітчастих штанів, топів і курток, ажурного рослинного орнаменту з мотивами місцевої флори. Лінія горизонту Гавани знайшла відображення в мереживі сорочок. Давньогрецькою культурою були інспіровані рисунки на шкіряних куртках, що наслідують грецький вазопис, драпіровані на манер античного одягу топи, меандровий орнамент на принтах. Колекція виглядала свіжо, яскраво і стала одним із кращих показів Донателли останнього часу.

Calvin Klein Collection. Дизайнер чоловічої лінії Calvin Klein Італо Зуччеллі створив спортивну атлетичну колекцію, взявши за основу монохромну палітру чорного і бежевого. Сорочки, топи, майки, піджаки, штани і куртки нейтральних тонів доповнені яскравими акцентами жовтого, помаранчевого, червоного і пластиковими куртками неонових кольорів.

23 червня 2014

Фото: style.com

Dolce & GabbanaDolce & GabbanaDolce & GabbanaDolce & GabbanaDolce & GabbanaVersaceVersaceVersaceVersaceVersaceCalvin Klein CollectionCalvin Klein CollectionCalvin Klein CollectionCalvin Klein CollectionCalvin Klein Collection