MODA314MODA314

мода українською

Одяг українських дизайнерів потрапив в експозицію Museum of Fashion Institute of Technology в Нью-Йорку

2 червня в Нью-Йорку відкрилася нова виставка "Глобальні модні столиці" в Museum of Fashion Institute of Technology. Нова експозиція присвячена модній глобалізації і розповідає про те, як проходило становлення чотирьох головних столиць моди - Нью-Йорка, Лондона, Мілана і Парижа, а також ілюструє, що на модній карті світу з'явилося ще 16 впливових модних міст, одне з яких - Київ. Виставка показує, як культурна індивідуальність та економічні умови впливають на розвиток моди в окремих регіонах.

Серед великої кількості дизайнерів з Києва куратори вибрали бренди Anna K і Anton Belinskiy, учасників Mercedes-Benz Kiev Fashion Days. Два образи Anna K і Anton Belinskiy з колекцій AW 2015 стали музейними експонатами поряд з сукнями Chanel, Dior і Ralph LaurenЦе важливий крок для дизайнерів, оскільки Museum of Fashion Institute of Technology щороку відвідують понад 100 000 осіб.

Постійна колекція музею тепер включає в себе більше 50 000 одиниць одягу та аксесуарів з XVIII ст. по теперішній час. У музеї постійно працює три галереї. На нижньому рівні знаходиться галерея спеціальних виставок, де і будуть виставлені роботи Anna K і Anton Belinskiy, також на цьому ж поверсі знаходиться галерея історії текстилю. Тут зібрані зразки тканин за останні 250 років, а також приклади співпраці відомих художників і дизайнерів. Крім того, в музеї є галерея Інституту моди і технологій, де зібрані студентські роботи.

Джерело: fw-daily.com

Одяг українських дизайнерів потрапив в експозицію Museum of Fashion Institute of Technology в Нью-ЙоркуОдяг українських дизайнерів потрапив в експозицію Museum of Fashion Institute of Technology в Нью-ЙоркуОдяг українських дизайнерів потрапив в експозицію Museum of Fashion Institute of Technology в Нью-Йорку