MODA314MODA314

мода українською

Nike Mag 2015 - високотехнологічні кросівки з фільму "Назад у майбутнє" стали реальністю!

Компанія Nike представила  модель кросівок зі шнурками, які затягуються самі. Їх прототипом стало взуття Марті МакФлая з відомої трилогії "Назад у майбутнє". Першим власником новинки став зірка кінокартини Майкл Джей Фокс. Актору презентували кросівки 21 жовтня 2015 року - саме у цей день в майбутньому потрапив його герой.

30 років тому компанію Nike попросили спеціально для фільму розробити уявні кросівки, які б задовільнили потреби людей майбутнього. Проте амбіційна команда пішла далі. Президент компанії Марк Паркер висловився так: «"Ми почали створювати щось фантастичне і перетворили це у реальність, розробивши нову технологію, що стане у нагоді усім спортсменам".

У нових Nike Mag традиційна система шнурівки поєдналася з неповторним дизайном, що став маяком масової культури. Кросівки обладнані унікальною системою, що реагує на рухи власника і завдяки цьому забезпечує комфорт і зручність.

"Мріючи про майбутнє, ми його створюємо" - додав Паркер.

Nike Mag вийдуть у лімітований продаж навесні 2016 року. Купити їх можна буде лише через аукціон, всі кошти з якого буде передано до фонду Джея Фокса, спрямованого на боротьбу з хворобою Паркінсона.

Текст: Марія Гравченко

Nike Mag 2015 - високотехнологічні кросівки з фільму "Назад у майбутнє" стали реальністю!