MODA314MODA314

мода українською

"Manus x Machina: Мода у вік технології" - відкрилася нова виставка Інституту костюма в Метрополітен-музеї

В музеї Метрополітен у Нью-Йорку відкрилася щорічна виставка Інституту костюма, яка цього разу має назву "Manus x Machina: Мода у вік технології". Manus x Machina - латинський вираз, що відсилає до фрази The mediator between the HEAD and HANDS must be the HEART ("Посередником між головою і руками має бути серце") - епіграфу знаменитого фільму "Метрополіс". 

Виставка демонструє, як дизайнери поєднували ручну роботу і машинне виробництво у своїх творіннях haute couture і в авангардному ready-to-wear. В експозиції представлені більш ніж 120 ансамблів - від сукні Чарльза Ворта 1880-х рр. до костюма Chanel 2015 р. Експонати ілюструють появу відмінностей між ручною і машинною працею в епоху початків індустріалізації і масового виробництва, завдяки їм ставиться під сумнів твердження, що рука і машина є неузгодженими інструментами у творчому процесі, та значимість відмінностей між haute couture і ready-to-wear.

Виставка "Manus x Machina: Мода у вік технології" відкрита у Метрополітен-музеї до 14 серпня.

 

"Manus x Machina: Мода у вік технології" - відкрилася нова виставка Інституту костюма в Метрополітен-музеї"Manus x Machina: Мода у вік технології" - відкрилася нова виставка Інституту костюма в Метрополітен-музеї"Manus x Machina: Мода у вік технології" - відкрилася нова виставка Інституту костюма в Метрополітен-музеї"Manus x Machina: Мода у вік технології" - відкрилася нова виставка Інституту костюма в Метрополітен-музеї"Manus x Machina: Мода у вік технології" - відкрилася нова виставка Інституту костюма в Метрополітен-музеї"Manus x Machina: Мода у вік технології" - відкрилася нова виставка Інституту костюма в Метрополітен-музеї"Manus x Machina: Мода у вік технології" - відкрилася нова виставка Інституту костюма в Метрополітен-музеї