MODA314MODA314

мода українською

Vozianov - серед переможців Mercedes-Benz Fashion Prize Award

Федір Возіанов став кращим дизайнером року премії Mercedes-Benz Fashion Prize. Сама церемонія нагородження відбулася 1 лютого в КВЦ "Парковий" на офіційному відкритті XIV сезону Mercedes-Benz Kiev Fashion Days. Переможців обирали за результатами роботи в попередньому сезоні.

Возіанов став переможцем в номінації "Кращий дизайнер", нагороду на церемонії йому вручала Джамала. Варто зазначити, що бренд Vozianov дійсно є одним із найдосвідченіших і найсильніших в Україні з точки зору самого дизайну, ідей та концепції і давно заслуговував на відзнаку за свою діяльність від Best Fashion Awards, організатором якої є Ukrainian Fashion Week, або Mercedes-Benz Fashion Prize, яку організовують Mercedes-Benz Kiev Fashion Days. Як бачимо, нарешті його талант та роки роботи були оцінені, це безумовно правильний крок з боку MBKFD, ми вітаємо дизайнера з нагородою.

За підсумками минулого сезону кращими стали також: fashion-журналіст - Ольга Сушко (головний редактор Vogue UA), стиліст - Надя Шаповал, рітейлер - ЦУМ, модель - внучка Софії Ротару Софія Євдокименко. У номінації конкурсу Design It переможцем став бренд Who is it?. Спеціальний приз від Vogue Ukraine отримав бренд Monstra.

Фото: fw-daily.com

Vozianov - серед переможців Mercedes-Benz Fashion Prize Award