MODA314MODA314

мода українською

Відбулася презентація спільного проекту Світлани Бевзи та музею Івана Гончара

Відео: 

В рамках Ukrainian Fashion Week відбулася презентація спільного проекту українського бренду Bevza, Vogue UA та музею Івана Гончара на етнічну тематику. Були представлені всього 4 образи, інспірацією для створення яких стала автентична українська "тернова хустка" ХІХ ст. За словами Світлани Бевзи, їй було важливо показати, як можна використати етнічний мотив в одязі, який принципово не заграє з етно-тематикою. 

Презентація відбулася в одному з залів музею Гончара, серед виставки картин Миколи Малишка. Її основою стало відео, яке пояснює ідею колекції. "Нам було важливо показати, як традиційна спадщина може вбудовуватися в сучасну моду, і як делікатно працювати з етно-мотивами" - прокоментувала куратор проекту Тетяна Соловей, fashion-редактор Vogue UA.

Фото: fashionweek.ua

Відбулася презентація спільного проекту Світлани Бевзи та музею Івана ГончараВідбулася презентація спільного проекту Світлани Бевзи та музею Івана ГончараВідбулася презентація спільного проекту Світлани Бевзи та музею Івана ГончараВідбулася презентація спільного проекту Світлани Бевзи та музею Івана ГончараВідбулася презентація спільного проекту Світлани Бевзи та музею Івана Гончара