MODA314MODA314

мода українською

Mercedes-Benz Kiev Fashion Days оголосили про колаборацію з HDFASHION & LifeStyle в сезоні SS 2018

З 30 серпня по 3 вересня у Києві проходитиме ювілейний, XV сезон Mercedes-Benz Kiev Fashion Days. У новому сезоні MBKFD організатори анонсували важливий проект - колаборацію з каналом про моду і стиль HDFASHION & LifeStyle.

"З цього сезону Mercedes-Benz Kiev Fashion Days ми принципово піднімаємо планку в роботі дизайнерів у такому важливому аспекті сьогоднішньої моди, як відеопредставлення показу. Відео в сучасному світі соціальних мереж відіграє найважливішу роль і ми поведемо всю індустрію моди України на кардинально новий рівень. Я дуже радий нашому новому ключовому партнеру в цьому сезоні - телеканалу HDFashion & Lifestyle" - коментує Казбек Бектурсунов, президент LMG Group.

Телеканал HDFASHION & LifeStyle був заснований в 2013 р. За цей час він став першим в Україні телеканалом, який висвітлює всі аспекти модного і стильного життя: подіумні шоу і закулісся світу моди, краса і предмети розкоші, арт і дизайн, спорт і культура, гастрономія і подорожі.

"На мій погляд, це хороший старт. Старт нового модного телевізійного сезону, а саме - співпраця з MBKFD в 2017 році" - говорить Валід Арфуш, CEO HDFASHION & LifeStyle. - "Ми дуже раді, що беремо участь у розвитку українських молодих і талановитих дизайнерів, тому мені приємно висвітлювати MBKFD і транслювати покази та бекстейдж на телеканалі HDFASHION & LifeStyle. Удвічі приємно, коли це відео зроблено моєю професійною командою. Думаю, це стане доброю традицією для нашого модного середовища".

Початківцями у відеопродакшні в індустрії моди були такі бренди, як Chanel, Louis Vuitton, Balenciaga. Карл Лагерфельд до сьогодні продовжує знімати ролики, в яких розповідає історії натхнення легендарної Коко від подорожей або випадкових зустрічей. Фантазії сценаристів і постановників практично немає меж. Через відео вони створюють навколо глядача інший, чарівний світ, в якому оживає казка.

Дизайнери все частіше звертаються до іменитих режисерів, щоб створити унікальні матеріали про своїх бренди. Відео це вже не тільки рекламний ролик. Цікаво знімати як міні-фільми, так і повнометражні. З динамічним сюжетом, детальним сценарієм, образами і емоційним посилом. Відеоконтент викликає більший інтерес і допомагає яскравіше сприймати інформацію.

Тенденції знімати відео про моду існують доволі тривалий час, і тепер, завдяки колаборації Mercedes-Benz Kiev Fashion Days і каналу HDFASHION & LifeStyle, вони стають доступними в Україні. Індустрія моди зможе вийти на більш високий рівень і заявляти про себе з абсолютно нового ракурсу.

Результатом співпраці Mercedes-Benz Kiev Fashion Days і каналу HDFASHION & LifeStyle стане повноцінний фільм про тиждень моди, закулісся та дизайнерів. У ньому покажуть всі тонкощі процесу створення і проведення тижня моди, познайомлять з гостями і дизайнерами.

Mercedes-Benz Kiev Fashion Days оголосили про колаборацію з HDFASHION & LifeStyle в сезоні SS 2018