MODA314MODA314

мода українською

Off-White створили колекцію, присвячену Guns N' Roses - на честь тридцятиліття дебютного альбому

Вірджіл Абло з Off-White створив лімітовану колекцію, присвячену Guns N' Roses - до тридцятиліття альбому Appetite for Destruction. Колекція має назву "Guns N’ Roses was here", до неї увійшли футболки, худі і бандани з принтами в стилі першого альбому. Колекція створювалася разом з брендами Palm Angels та Enfant Riches Déprimés. 

"Я хочу показати молодому поколінню, який вплив на мене справила музика 80-х, а саме група Guns N 'Roses, і зроблю я це за допомогою колекції", - коментує Вірджіл Абло.

.

Off-White створили колекцію, присвячену Guns N' Roses - на честь тридцятиліття дебютного альбомуOff-White створили колекцію, присвячену Guns N' Roses - на честь тридцятиліття дебютного альбомуOff-White створили колекцію, присвячену Guns N' Roses - на честь тридцятиліття дебютного альбомуOff-White створили колекцію, присвячену Guns N' Roses - на честь тридцятиліття дебютного альбомуOff-White створили колекцію, присвячену Guns N' Roses - на честь тридцятиліття дебютного альбомуOff-White створили колекцію, присвячену Guns N' Roses - на честь тридцятиліття дебютного альбому