MODA314MODA314

мода українською

Відбулася анонсна прес-конференція Mercedes-Benz Kiev Fashion Days SS 2018

21 серпня у Києві відбулася анонсна прес-конференція Mercedes-Benz Kiev Fashion Days, які пройдуть у Києві з 30 серпня по 3 вересня. MBKFD відкривають сезон SS 2018 з революційних інновацій: блокчейн в організації виробництва, просування, дистрибуції та менеджменту, криптовалюта і ICO в платежах і залученні фінансування, виведення східноєвропейської моди в глобальний цифровий і криптовалютний простір.

Організатором вже 15-го сезону Mercedes-Benz Kiev Fashion Days є паризька LMG Group. У цьому сезоні заявлено 75 дизайнерів і брендів з 12 країн, що робить тиждень моди найбільшим в Україні та східноєвропейському регіоні. Основними локаціями стануть КВЦ "Парковий" і ЦУМ. Рекламна кампанія Mercedes-Benz Kiev Fashion Days сезону SS 2018 була знята Люком Гілфордом в Каліфорнії, а обличчям стала співачка M.I.A. Для зйомки вибрали луки з колекції дизайнера Anna October. Рекламна кампанія MBKFD також стане глобальної рекламою для всіх тижнів моди Mercedes-Benz SS 2018 у світі.

Цього року команда MBKFD вирішила зробити акцент на світовій fashion-пресі і представниках найбільш важливих гравців у сфері fashion-ритейлу. Свою присутність на тижні моди підтвердили Forbes, W Magazine, Vogue.com, CR Fashion Book, Vogue Italia, The Huffington Post, L'officiel Russia, Style Du Monde та інші. Вперше в історії баєри з Barneys, Farfetch, Lane Crawford, Harvey Nichols UK, Henrik Vibskov і Alchemist приїдуть до Києва і особисто ознайомляться з українськими дизайнерами та українською модою в цілому. Також сезон відвідають представники офісу Karla Otto і агентства Lambert + Associates, президенти Launchmetrics, Fashion Scout та City Models Paris. Більше того, Київ відвідають інвестори світової fashion-індустрії з Сан-Франциско і Нью-Йорка, а також представники інших міжнародних тижнів моди.

"Ми поставили Україну на карту світу ще 7 років тому. Тепер ми почнемо цю карту "перекроювати" для підвищення ролі нашої країни як світового ресурсу. Тут стратегічна роль в енергії, таланті, знаннях молодого покоління. Саме тому ми завжди першими запрошуємо кращих і найважливіших представників модної індустрії світу ", - говорить фаундер Mercedes-Benz Kiev Fashion Days Дар'я Шаповалова.

Першим інноваційним кроком Mercedes-Benz Kiev Fashion Days SS 2018 стане впровадження в digital простір. Такі кроки зумовлені глобальним співробітництвом LMG Group Paris з головним b2b ресурсом світу моди Launchmetrics. Це означає перехід від друкованих запрошень до електронних, можливість використання функцій fashion радара для комунікації з рітейлерами індустрії в рамках програмного забезпечення Launchmetrics. Його функції дозволяють брендам прискорювати випуск своїх продуктів на ринок і створювати довгострокову експозицію. Спеціально для презентації програми та співробітництва в Києві виступить засновник і президент Launchmetrics - Едді Маллон.

Також в новому сезоні LMG Group спільно з глобальними партнерами запустить Blockchain School - перший освітній проект в блокчейні; анонсує перший в світі ICO в fashion-індустрії; анонсує запуск глобальних англомовних і спеціалізованих медіа в сфері Blockchain.

и зробимо Україну одним зі світових лідерів блокчейн-економіки, благо основа реального бізнесу - фешн-індустрія у нас вже є, до того ж в країні є ринок конкурентноспроможних девелоперів. Але найважливіше, що у нас є - це стратегічне бачення, реальні знання і репутація у світовій моді. Залишилося лише схрестити Fashion і Technology, в цьому і полягає головне завдання. Цього літа ми представили наш концепт в Парижі на Fashion/Tech конференції, французи здивувалися нашій швидкості. Починаючи з цього сезону ми здивуємо Україну і весь світ на практиці. У вересні для цих цілей ми залучаємо закордонних інвесторів і відкриваємо постійно діючі представництва в Сан-Франциско і Парижі. І навіть спонсорів та партнерів події тепер ми будемо вибирати виключно за критерієм технологічної просунутості і відповідності сучасним трендам", - узагальнив президент LMG Group Paris Казбек Бектурсунов.

У новому сезоні вісім українських дизайнерів дебютують в форматі see now - buy now: це стало можливим завдяки співпраці МBKFD з відомим українським онлайн-ретейлером modnaKasta, активна аудиторія якого складає 1,5 млн споживачів. Учасниками цього проекту стануть: Anna K, Katerina Kvit, Nastasia Klimt, Gibsh, T.Mosca, Theo, WeAnnaBe, Négligés.

Fashion Scout Kiev - це платформа для молодих дизайнерів, яка надає унікальну можливість показати свою колекцію на головному подіумі і отримати досвід для подальшого розвитку бренду. В рамках групових показів будуть представлені 36 дизайнерів з таких країн, як Чехія, Румунія, Росія, Польща, Естонія, Литва, Вірменія, Грузія, Греція та Україна.

У новому сезоні SS 2018 дизайнери Fashion Scout також будуть представлені в шоурумі Mercedes-Benz Kiev Fashion Days, який буде розташований на 3 поверсі КВЦ "Парковий". У шоурумі візьмуть участь 43 бренди з різних країн світу. Також в рамках проекту свої сезонні колекції представлять більше10 дизайнерів з Вірменії, які об'єдналися в окремий перформанс-презентацію.

У Києві в рамках тижня моди відбудеться благодійний pop-up store Fashion Charity Store by KFI and Go Global. Українські дизайнери віддадуть одяг зі своїх колекцій спеціально для #Super Fashion Girls pop-up store vol.2, який відбудеться в ЦУМі в рамках Mercedes-Benz Kiev Fashion Days. Дар'я Шаповалова та відомі київські модниці знову підтримають цю благодійну ініціативу, надавши для pop-up store особистий одяг з колекцій відомих дизайнерів.

Церемонія відкриття Mercedes-Benz Kiev Fashion Days SS18 відбудеться 30 серпня о 18:00 на 7 поверсі ЦУМу. У програмі церемонії відкриття будуть вручені премії Mercedes-Benz Fashion Prize в таких номінаціях: Стиліст, Фотограф, Журналіст, Рітейлер, Інноватор, Модель, Чоловічий дизайнер і Інфлюенсер, а переможець основної номінації традиційно отримає грант на 100 000 гривень. Також в рамках відкриття буде вручена премія Design IT, яку заснували видання Vogue Italia та Vogue Україна.