MODA314MODA314

мода українською

Інноваційний проект Mercedes-Benz Kiev Fashion Days і modnaKasta

В рамках Міжнародного тижня моди Mercedes-Benz Kiev Fashion Days буде проведено інноваційний проект See now / Buy now. Завдяки співпраці з modnaKasta речі з показів можна буде придбати відразу з подіуму і отримати вже через 3 тижні.

Природа ринку e-commerce - це інновації. Впровадження інноваційних послуг і продуктів закладено в ДНК modnaKasta через місію: радувати і захоплювати клієнтів, робити онлайн шопінг більш зручним та приємним. Така амбітна місія змінює вектори розвитку модної індустрії в Україні і дає зрозуміти, що багато з продуктів, які випускають на ринок, будуть змінювати ставлення клієнтів до процесу покупки і шопінгу як такого. Проект See now / Buy now саме про це - про зміну традиційного підходу до покупок під час сезонних показів мод.

"Співпраця з Дар'єю Шаповаловою, яка відома в fashion колах, як людина дуже прогресивна і відкрита до всього нового, технологічного, вийшла дуже органічною. Саме тому запропонували запустити пілотний проект на наступних Mersedes-Benz Kiev Fashion Days. Дар з готовністю підтримала цю ідею і доповнила її своїм баченням. Наша експертиза в IT, база клієнтів modnaKasta плюс Дар'їн досвід в сфері fashion і високий авторитет серед українських дизайнерів приніс хороший результат - ми запустили в Україні проект, якому немає аналогів в пострадянському просторі і Східній Європі. Далі будемо тільки удосконалювати процеси і продовжувати експериментувати в даному напрямку." - коментує Андрій Логвин, CEO та співзасновник modnaKasta.

Історично fashion show - це місце для дебюту дизайнерських колекцій, які вперше
представляються ключовим покупцям і пресі в рамках тижня моди. А далі процедура однакова для всіх. Після шоу дизайнери тільки починають координувати свої дії з постачальниками, щоб визначити, які зразки і в якому обсязі будуть вироблятися після шоу. Це займає близько шести місяців, перш ніж колекції дійсно будуть доступні в продажу. В цей же час йде висвітлення в ЗМІ, соціальні мережі та інші онлайн-канали створюють шум після показу, але на жаль це не переводиться в продажі. А розрив з моменту представлення колекції і доставки на магазинні полиці створює можливість для виробництва підробок.
Всі ці ризики нівелюються за допомогою проекту See now / Buy now. Покупки можна робити вже безпосередньо під час показу на сайті modnaKasta, де буде проходити онлайн трансляція шоу і одночасно представлена ​​колекція дизайнера, попередньо сфотографована і завантажена на сайт. Після показу колекція залишиться на сайті протягом 3 днів. За цей час клієнти зроблять замовлення, а через 3 тижні modnaKasta красиво упакує і доставить вподобані речі.