MODA314MODA314

мода українською

Fashion Scout Kiev відкриває нові бренди Східної Європи

Проект Fashion Scout Kiev - унікальна платформа для  брендів-початківців, місце, де молоді дизайнери можуть заявити про себе, представивши колекції головним модним ЗМІ і байерам найбільших магазинів світу.

У цьому сезоні Mercedes-Benz Kiev Fashion Days SS 2018 учасниками платформи стануть 40 молодих брендів, чия історія лише починається. Прибуде 11 іноземних гостей з Чехії, Румунії, Польщі, Естонії, Литви, Грузії та Вірменії.
  
Зйомкою рекламної кампанії цього сезону Fashion Scout Kiev займалася команда з Греції - фотограф Джордж Лівіератос і креативний директор Олена Боровітска. 

Джордж Лівіератос і Олена Боровітска:

"Концептом платформи Fashion Scout є залучення нових талантів, розкриття нових імен і брендів. Ідея рекламної зйомки - показати, що абсолютно різні дизайнери можуть брати участь в Fashion Scout. Ми знімали 2 дня і кожен сетап - місцевість, макіяж, настрій і позування моделей - не мав нічого спільного з попереднім. На наш погляд зйомка вийшла яскрава і насичена. Дякуємо команді Fashion Scout за кооперування і можливість роботи над цікавим проектом!"

Фотозйомка має декілька частин і кожна з них присвячена різним історіям. Таку задумку вдалося втілити завдяки використанню колекцій різних брендів в одному проекті. Головні іміджі були створені завдяки образам від Monstra, Natasha Tropko, Who is it ?.

Серед учасників Fashion Scout Kiev проходить конкурс Design It, заснований у партнерстві з виданнями Vogue Italia і Vogue Україна. Переможці цього сезону були оголошені вчора на церемонії відкриття Mercedes-Benz Kiev Fashion Days. Премію Desigh IT від Mercedes-Benz Kiev Fashion Days (великий показ в наступному сезоні) отримала дизайнер Анастасія Клименко (Nastasia Klimt), Desigh IT від Vogue Italy - бренд Chatty, Desigh IT від Vogue Ukraine - бренд Chatty (переможців чекають публікації у цих виданнях).

______________

Фотограф: Джордж Лівіератос (George Livieratos - http://georgelivieratos.com)
Креативний директор: Олена Боровітска (Elena Borovitska)
Стиліст: Настя Юнгер
Моделі: Ліана Ткаченко (EgoModels), Лера Макєєва (EgoModels), Анна Чабанюк (Modus Vivendis), Sandra (Kmodels)
Hair & Makeup: MakeUpMe Academy
Асистенти: Дарина Бордюг, Олександр Печериця, Софія Недоля

Fashion Scout Kiev відкриває нові бренди Східної Європи Fashion Scout Kiev відкриває нові бренди Східної Європи Fashion Scout Kiev відкриває нові бренди Східної Європи