MODA314MODA314

мода українською

Нова колекція "Птахи і квіти" by Nymph Dresses

Український бренд Nymph Dresses представив колекцію "Птахи і квіти", інспіровану традиційним мистецтвом Китаю. Натхненням для створення образів стали мотиви китайських живопису та кераміки (хризантеми, журавлі). 

"Птахи і квіти" - це сукні та туніки, фасони яких навіяні силуетами китайських національних костюмів, а всі візерунки по тканині виконані вручну. Дизайнер використовує унікальну стародавню техніку малюнка - батік, з допомогою якої відтворює традиційні візерунки. Виконання рисунків на тканині вручну є головною особливістю виробів бренду Nymph Dresses.

 

Нова колекція "Птахи і квіти" by Nymph DressesНова колекція "Птахи і квіти" by Nymph DressesНова колекція "Птахи і квіти" by Nymph DressesНова колекція "Птахи і квіти" by Nymph DressesНова колекція "Птахи і квіти" by Nymph DressesНова колекція "Птахи і квіти" by Nymph DressesНова колекція "Птахи і квіти" by Nymph DressesНова колекція "Птахи і квіти" by Nymph DressesНова колекція "Птахи і квіти" by Nymph DressesНова колекція "Птахи і квіти" by Nymph DressesНова колекція "Птахи і квіти" by Nymph Dresses