MODA314MODA314

мода українською

Прев'ю колекції Lesia Semi SS 2018

Український бренд Lesia Semi представив декілька іміджів нової колекції SS 2018, показ якої відбудеться 27 жовтня в рамках Lviv Fashion Week. Частково колекція вже була представлена в Берліні (Fashion Hall Berlin / Berlin Fashion Week), Урумчі (Eurasia Fashion Week) та Мілані (Mad Mood Milano). В Україні показ на LvivFW - прем'єрний. 

Інспірацією нової колекції стала ідея спіралі у природі - у рослинах (квіти, спіральне розташування голок на шишках), організмах (равлик) та структурах – від павутини і відбитків пальців до галактик. В колекції цей елемент прочитується в блузах, сукнях і туніках, з нашитими у формі спіралі плісированими рюшами. В основі кольорової гами - чорний, білий та пастелі: молочний, бежевий, персиковий, блакитний, ніжно-зелений. Спеціально для колекції розроблена лінія аксесуарів – це сумки через плече з рюшами та декором у вигляді шишки, взуття з рюшами на півсферичному дерев’яному каблуку.

Стиль: Олена Болдирєва
Фото: Андрій гончаренко
Модель: Ліза Ігуменцева (LFWmodels)
Make-up: Ольга Янковська

weseem production

Прев'ю колекції Lesia Semi SS 2018Прев'ю колекції Lesia Semi SS 2018Прев'ю колекції Lesia Semi SS 2018Прев'ю колекції Lesia Semi SS 2018Прев'ю колекції Lesia Semi SS 2018