MODA314MODA314

мода українською

Капсульна колекція пальто від бренду Herstory

Український бренд Herstory, відомий своїми сукнями, розширює лінійку виробів. Для осені Катерина Слюнькова приготувала сюрприз – капсульну колекцію пальто. Капсула складається з трьох абсолютно різних моделей пальто, кожна з яких за традицією бренду має свою назву. Пальто описані іменами міст,
яким вони відповідають за стилем і настроєм.

Пальто фісташкового кольору має назву Paris. Це модель виразного А-силуету і довжини міні, декороване металевими ґудзиками. Головною особливістю є суперечливе на перший погляд поєднання акуратної і мініатюрної лінії плеча з широким і об'ємним подолом. Пальто добре поєднується з міні сукнями під щільні колготки, беретами і рюкзачками в якості аксесуарів.

У найкрасивішому для осені відтінку - глибокому винному - виконано пальто London. Модель створена в кращих традиціях витонченого образу герцогині Кембриджської Кетрін. Шалевий комір, декор металевими ґудзиками, приталений силует - модель відповідає всім критеріям ідеального класичного пальто. 

Для любителів більш базової кольорової палітри бренд Herstory пропонує пальто
New York, у відтінку camel. Ця модель з легкістю стане основою будь-якого образу - будь-то робоча зустріч, візит в театр або вечірня прогулянка. Довжина максі, прямий силует і широкий комір-стійка додадуть затишку і комфорту в осінні дні.
 

Капсульна колекція пальто від бренду HerstoryКапсульна колекція пальто від бренду HerstoryКапсульна колекція пальто від бренду HerstoryКапсульна колекція пальто від бренду HerstoryКапсульна колекція пальто від бренду HerstoryКапсульна колекція пальто від бренду HerstoryКапсульна колекція пальто від бренду HerstoryКапсульна колекція пальто від бренду HerstoryКапсульна колекція пальто від бренду HerstoryКапсульна колекція пальто від бренду HerstoryКапсульна колекція пальто від бренду Herstory