MODA314MODA314

мода українською

Чоловіча лінія вишиванок від бренду 2KOLYORY

Український бренд 2KOLYORY представив колекцію сорочок для чоловіків. Адже сильних за духом, мужніх і відважних хлопців не варто обділяти красивим і національним вбранням.

При створенні колекції дизайнери шукали натхнення на крутих схилах в засніжених далях Карпатських гір. У новій лінійці від 2KOLYORY представлено три основні моделі, кожна з яких виконана в двох колірних рішеннях.

Сорочка "Сила" з льону доступна в молочному і темно-синьому кольорах. Вишивка на кожній сорочці розміщена одним з традиційних способів - на поличках виробу. Для візерунків застосовували віскозну нитку в тон основної тканини. У світлому виконанні така модель вважається святковою, і в основному використовується для урочистих виходів. Візерунки у вигляді згладжених хрестиків і ромбів символізують безперервність життя і силу роду.

Сорочка "Шепіт" дуже оригінальна своєю палітрою вишивки - при виконанні візерунків використовували півтони від світло-сірого до насичено чорного. Сам візерунок, який дуже цінується вишивальницями, зиґзаґи, символізує силу і міць як тіла, так і духу. Завдяки використанню півтонів візерунок виглядає більш яскраво і незвично поєднується з чорним і білим льоном, з якого виконана сорочка.

Яскрава і приваблива вишиванка "Звага" з якісного і приємного на дотик льону виділяється одним з найвідоміших візерунків - великими і дрібними ромбами. Виконаний в стриманій сіро-чорній гамі малюнок є символом родючості і вважався сильним оберегом. Два класичних тони основної тканини - чорний і білий - підкреслюють міць вишитих символів. А звичний сорочковий фасон робить цю модель комфортною для повсякденного носіння.

Кожна варіація сорочки з нової колекції 2KOLYORY продумана до дрібниць, а кожний хрестик наповнений силою і змістом стародавніх вірувань. 

Чоловіча лінія вишиванок від бренду 2KOLYORYЧоловіча лінія вишиванок від бренду 2KOLYORYЧоловіча лінія вишиванок від бренду 2KOLYORYЧоловіча лінія вишиванок від бренду 2KOLYORYЧоловіча лінія вишиванок від бренду 2KOLYORYЧоловіча лінія вишиванок від бренду 2KOLYORYЧоловіча лінія вишиванок від бренду 2KOLYORYЧоловіча лінія вишиванок від бренду 2KOLYORYЧоловіча лінія вишиванок від бренду 2KOLYORYЧоловіча лінія вишиванок від бренду 2KOLYORYЧоловіча лінія вишиванок від бренду 2KOLYORY