MODA314MODA314

мода українською

H&M представили спортивну колекцію з перероблених матеріалів

H&M випустили свою першу спортивну колекцію, яка з'явиться в магазинах та на сайті бренду 29 грудня. Її особливість - продуманий екологічний підхід. 

"Наша мета - запропонувати покупцям стильну і екологічну колекцію спортивного одягу. І не лише за рахунок матеріалів - ми використовували нові технології плетіння, які дозволяють створювати безшовні вироби, витрачаючи менше пряжі і скорочуючи кількість відходів. Поєднання функціональності, усвідомленого споживання і моди - це серйозний стрибок вперед", - коментує дизайнер колекції Петра Смедс.

В колекцію увійшли 15 речей - легінси, бра, футболки, светри та майки з написом Future is the winner; все з перероблених матеріалів. Лукбук колекції, в якому задіяні спортсменки, знімався в горах. 

H&M представили спортивну колекцію з перероблених матеріалів H&M представили спортивну колекцію з перероблених матеріалів H&M представили спортивну колекцію з перероблених матеріалів H&M представили спортивну колекцію з перероблених матеріалів H&M представили спортивну колекцію з перероблених матеріалів H&M представили спортивну колекцію з перероблених матеріалів H&M представили спортивну колекцію з перероблених матеріалів H&M представили спортивну колекцію з перероблених матеріалів H&M представили спортивну колекцію з перероблених матеріалів H&M представили спортивну колекцію з перероблених матеріалів H&M представили спортивну колекцію з перероблених матеріалів H&M представили спортивну колекцію з перероблених матеріалів H&M представили спортивну колекцію з перероблених матеріалів H&M представили спортивну колекцію з перероблених матеріалів H&M представили спортивну колекцію з перероблених матеріалів H&M представили спортивну колекцію з перероблених матеріалів H&M представили спортивну колекцію з перероблених матеріалів