MODA314MODA314

мода українською

В Україні відбудеться перший Fashion Film Festival Kyiv

Ukrainian Fashion Week спільно з кінокомпанією FILM.UA оголосили про заснування Fashion Film Festival Kyiv

З ініціативою fashion-відеопроекту Ukrainian Fashion Week виступив ще у 2010 р. "За сім років існування ми пройшли шлях від проекту, метою якого було привернути увагу до нового напрямку у fashion-індустрії, до професійного конкурсу. Високий рівень робіт, що подавалися на конкурс, змусив нас поставити більш амбітні цілі – створити Фестиваль, спрямований на популяризацію fashion-відео як серед професіоналів, так і для креативної спільноти країни в цілому. Ми впевнені, що творчий потенціал України дає змогу створювати високотехнологічні та креативні роботи в цій галузі на найвищому рівні, реально конкуруючи зі світовими лідерами. І така якість робіт безперечно вимагає більшої уваги і тісного контакту з професіоналами кіноіндустрії.

Ми щасливі й натхненні партнерством з лідером українського кінотелевиробництва – кінокомпанією FILM.UA. Це надасть нової потужної перспективи як для компаній-виробників кінопродукту, так і для дизайнерів, що отримають додатковий інструмент просування як в Україні, так і на міжнародному рівні", – розповідає Ірина Данилевська, співзасновник та голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week.

У новому році буде оголошено старт подання фільмів для участі у Fashion Film Festival Kyiv, названо членів журі конкурсної програми та оголошено номінації, за якими будуть оцінюватись фільми-учасники. Переможців чекатимуть професійні нагороди, а фільми-фіналісти – перспектива участі у міжнародних фестивалях fashion-фільмів.

"Останнім часом fashion-індустрія дедалі більше інтегрується у кінематограф. Костюми – невід'ємна візуальна складова фільму. Вони грають не менш важливу роль, ніж, наприклад, локації. І ми все частіше залучаємо у проекти не тільки зіркових акторів, а й зірок зі світу моди – талановитих дизайнерів, адже вони формують fashion-культуру і смак аудиторії тут і тепер. Виступаючи у ролі художників із костюмів, вони допомагають створити у фільмі неповторну атмосферу і передати дух тієї чи іншої епохи. Більше того, як компанія-трендсеттер українського кіновиробництва, ми намагаємося іти далі й робити такі колаборації не тільки в ігрових, але й в анімаційних фільмах, що є рідкісною практикою на світовому ринку. Показовим прикладом може стати творчий внесок Ольги Навроцької. Саме вона створює костюми для нашого мультфільму "Мавка. Лісова пісня", що робить образ головної героїні більш яскравим й автентичним. Саме тому колаборація з UFW у рамках Fashion Film Festival Kyiv стала логічним кроком у цій тенденції, і ми дуже раді бути в партнерстві з такою поважною інституцією у світі моди. Дуже сподіваємося, що це допоможе нам відкрити нових зірок у жанрі fashion-фільму", – прокоментувала Ірина Костюк, продюсер FILM.UA Group.

В Україні відбудеться перший Fashion Film Festival Kyiv