MODA314MODA314

мода українською

Новорічна колекція суконь від бренду Roussin

Український бренд Roussin представив новорічну лінію суконь. Елегантні лаконічні фасони підкреслені досить стриманою кольоровою гамою, в основі якої - повітряний бежевий, глибокий винний в дуеті з синім, і чорний. Всі використані в колекції матеріали самі по собі створюють святкову атмосферу - мереживо з великим візерунком, фатин, розшитий бісером і кольоровими нитками. 

Для більш стриманого образу Roussin створив чорну сукню з щільного трикотажу. У ній роль декору відіграють рукава з широкими воланами. Модель представлена ​​в двох варіантах довжини. У такому ж кольорі представлена ​​модель максі з фатиновою спідницею і тонким поясом на талії.

Для світського або святкового виходу варто звернути увагу на мереживні моделі. У них робиться акцент на напівпрозорих деталях: рукава, лінія плечей, поділ виробів виконані з ажурної тканини. Під основною тканиною - підкладка в тон. 

Новорічна колекція суконь від бренду RoussinНоворічна колекція суконь від бренду RoussinНоворічна колекція суконь від бренду RoussinНоворічна колекція суконь від бренду RoussinНоворічна колекція суконь від бренду RoussinНоворічна колекція суконь від бренду RoussinНоворічна колекція суконь від бренду RoussinНоворічна колекція суконь від бренду RoussinНоворічна колекція суконь від бренду Roussin