MODA314MODA314

мода українською

Vera Wang представила кольорову колекцію весільних суконь

Бренд Vera Wang випустив весільну колекцію весна-літо 2019 - без традиційного білого кольору. Сукні доволі звичного фасону (корсет і пишна тюлева спідниця) виконані в бежевих і нюдових відтінках з додаванням фіолетового, червоного, рожевого, жовтого, зеленого. 

"Ми переінакшили текстуру тюлю: він гофрований та реконструйований. Ці пишні багатошарові спідниці вдало контрастують із суворим верхом. Якщо спідниця занадто зрозуміла, звичайна, вона старомодна. Я робила наголос на текстурі" - розповідає Віра Ванг. - "Мені було дуже важливо, щоб всі вироби були зроблені вручну. Навіть тюль і складки на ньому неодмінно зшивали в ательє. Для нас це було неймовірно важливо - поринути в живописну творчість. І знаєте, нас в цій колекції більше хвилювала не комерційна сторона, а часова: встигнути реалізувати задумане". Основним для дизайнера у новій колекції стала різноманітність кольору, текстури і масштабу; ці весільні сукні "ламають стереотипи і призначені для того, щоб завдати удару по звичним шаблонам".

Vera Wang представила кольорову колекцію весільних суконьVera Wang представила кольорову колекцію весільних суконьVera Wang представила кольорову колекцію весільних суконьVera Wang представила кольорову колекцію весільних суконьVera Wang представила кольорову колекцію весільних суконьVera Wang представила кольорову колекцію весільних суконьVera Wang представила кольорову колекцію весільних суконьVera Wang представила кольорову колекцію весільних суконьVera Wang представила кольорову колекцію весільних суконьVera Wang представила кольорову колекцію весільних суконьVera Wang представила кольорову колекцію весільних суконь