MODA314MODA314

мода українською

Показ колекції SEREBROVA SS20 на Пішохідному мості через Дніпро

24 серпня, в рамках офіційного святкування Дня Незалежності України на Пішохідному мості через Дніпро відбувся показ нової колекції бренду SEREBROVA сезону весна-літо 2020. Обрана локація символічна - Дніпро об'єднує Північ і Південь, міст з'єднує Захід і Схід, відкрите і сучасне мистецтво єднає Україну. Єднання у русі вперед - основний меседж колекції SEREBROVA SS 2020.

Дихання Дніпра та мальовничий вид на старий Поділ і Володимирську гірку основні, але не єдині складові атмосфери шоу.  Музичним обрамленням вечора стала унікальна творчість українського синтез етно-рок гурту "Ярра" компанії GUGA Entertainment Group.

Більш ніж 20-річний досвід у fashion-індустрії та академічний фундамент дозволяють дизайнеру українського бренду авторського одягу SEREBROVA, Олені Серебровій, невимушено поєднувати в образах різноманітні стилі, несподівані матеріали та унікальний фантазійний крій.

Кожна деталь образів колекції весна-літо 2020 закликає до руху. Мальовничі тканини, розписані широкими пастозними мазками, поєднуються з легкими, напівпрозорими матеріалами. Об'ємні драпірування і плісировка роблять образи динамічними, немов зарядженими невичерпною енергією великої ріки.

У колекції використовується бавовняна мережка фасонної плісировки, костюмна тафта на шовковій і на бавовняній основі, фантазійно-плісирована сітка, невагомий шифон. Забарвлення тканин точно передають соковиту рослинність річкового острова і мінливу гладь води - від світло блакитних до драматичних передгрозових відтінків.

Унікальної "крафтовості" надають образам шифонові квіти ручної роботи і стьобані фрагменти тканин. Аксесуари студії Victoria Eco Décor - головні убори, рюкзаки та прикраси, створені за авторською еко технологією, додали образам колекції спортивної легкості і особливого сенсу творчої співпраці з природою.
 

Показ колекції SEREBROVA SS20 на Пішохідному мості через ДніпроПоказ колекції SEREBROVA SS20 на Пішохідному мості через ДніпроПоказ колекції SEREBROVA SS20 на Пішохідному мості через ДніпроПоказ колекції SEREBROVA SS20 на Пішохідному мості через ДніпроПоказ колекції SEREBROVA SS20 на Пішохідному мості через ДніпроПоказ колекції SEREBROVA SS20 на Пішохідному мості через ДніпроПоказ колекції SEREBROVA SS20 на Пішохідному мості через ДніпроПоказ колекції SEREBROVA SS20 на Пішохідному мості через ДніпроПоказ колекції SEREBROVA SS20 на Пішохідному мості через ДніпроПоказ колекції SEREBROVA SS20 на Пішохідному мості через ДніпроПоказ колекції SEREBROVA SS20 на Пішохідному мості через ДніпроПоказ колекції SEREBROVA SS20 на Пішохідному мості через Дніпро