MODA314MODA314

мода українською

London Fashion Week: Mulberry, Jonathan Saunders, Matthew Williamson, Mary Katrantzou

18 лютого 2013

Третій день Тижня моди у Лондоні відзначився цікавими колекціями, справді вартими уваги. Фактично, більшість продемонстрованих у неділю колекцій є вдалими: інспірована кінцем світу і фотографіями Річарда Аведона колекція Preen, інспірована музою Хічкока Tippi Hedren і стилем ранніх 60-х жіночна, з ноткою романтизму колекція Temperley London, дебютна на London Fashion Week колекція подружки Ніка Джаггера L'Wren Scott (до речі, Джаггер був присутній на показі), максимально поширюваний в інтернеті показ Topshop Unique, жіночна носибельна колеція Vivienne Westwood Red Label, провокативним у якій був лише  макіяж моделей, скульптурний крій і чисті лінії у Marios Schwab.

Показ Matthew Williamson проходив в консерваторії Royal Opera House. Сама колекція в яскравих кольорах і психоделічних принтах є водночас еклектичною та вишуканою. Тут бачимо тканий і вишитий трояндовий візерунок, який став хітом лондонського Тижня моди цього сезону і з’явився у дуже багатьох показах. Дизайнер пропонує плісировані спідниці нижче колін носити з светрами грубої в’язки. 

У Jonathan Saunders - впливи силуету 50-х років, знову спостерігаємо розширені спідниці нижче колін (цей силует став одним з найпопулярніших на London Fashion Week) , шкіряні панелі і яскраві кольори.

Paul Smith представив насичену кольором енергетичну колекцію у відтінках фуксії, синього, блакитного, червоного, пурпурного. Це базові речі гардеробу (блузи, штани, сукні, пальта) спокійних форм і плавних ліній.

Особливої уваги заслуговують Mulberry і Mary Katrantzou. Дизайнер Mulberry Емма Хілл використала традиційні британські тканини з чоловічого одягу у багатошарових монохроматичних образах, наповнивши колекцію тартанами (клітинкою), шкірою, верхнім одягом, пальтами і жакетами великих розмірів. Пудель Макс після дебюту минулого сезону цього разу знову вийшов на подіум.

Mary Katrantzou продемонструвала легку повітряну колекцію з чіткими японізмами у принтах і формах. Структурні образи з фотографічними ландшафтними і абстрактними принтами, шифон, тіні, сепія, монохромна палітра різко контрастують зі звичною різнобарвно-орнаментною манерою дизайнера, хоча архітектурні форми присутні в більшості її колекцій. Талант Катранзу відкрився з іншої сторони, що, безумовно, збільшить кількість її клієнтів.

У суботу ввечері свої пропозиції на осінь/зиму 2013 продемонстрували Moschino Cheap & Chic, Issa London, House of Holland, David Koma і Ріанна для River Island. Зокрема, у David Koma – прекрасно виконана колекція, інспірована формами і текстурою вінілових пластинок, з архітектурним кроєм. У Moschino Cheap & Chic – вишуканість і панк водночас. Колекція Rihanna for River Island швидше нагадувала характерні речі з гардеробу співачки, перероблені для масового споживача. 

Фото колекцій повністю: WWD, telegraph.co.uk

PreenPreenPreenTemperley LondonTemperley LondonTemperley LondonL'Wren ScottL'Wren ScottL'Wren ScottTopshop UniqueTopshop UniqueTopshop UniqueVivienne Westwood Red LabelVivienne Westwood Red LabelVivienne Westwood Red LabelMarios SchwabMarios SchwabMarios SchwabMatthew WilliamsonMatthew WilliamsonMatthew WilliamsonJonathan SaundersJonathan SaundersJonathan SaundersPaul SmithPaul SmithPaul SmithMulberryMulberryMulberryMary KatrantzouMary KatrantzouMary Katrantzou