MODA314MODA314

мода українською

Paris Fashion Week: день 4

4 березня 2013

У суботу в Парижі нові пропозиції на осінь-зиму 2013 показали Junya Watanabe, Haider Ackermann, Tsumori Chisato, Martin Grant, Viktor & Rolf, Acne, Véronique Leroy, Vivienne Westwood, Comme des Garçons, Jean Paul Gaultier, Loewe.

Haider Ackermann представив мілітаризований варіант власного характерного стилю, поєднавши його з пост-апокаліптичним стайлінгом. Майстерно створені драперії та нашарування, вміла гра з фактурами, приправлені часткою деконструктивізму, сформували сильну вишукану колекцію.

Tsumori Chisato. Схоже, що сюрреалізм наступного сезону приваблює не лише Рафа Сімонса. Цуморі Чізато продемонструвала оригінальну колекцію з сюрреалістичними елементами: декоративними мотивами омарів, аморфними плямами, яскравими малюнками з живописних творів.

Acne. Це був перший показ шведського бренду в Парижі. Енергійні образи, створені креативним директором Джонні Йоханссоном, виникли на основі співпраці з фотографом Катериною Джебб і Музеєм Гальєра в Парижі. Фотомонтажні принти на шовкових сукнях, часто дуже довгих, контрастували з деконструктивним кроєм, верхнім одягом oversize та багатошаровими силуетами.

Рей Кавакубо для Comme des Garçons показала складну колекцію, зосередившись на можливостях крою. Використовуючи прорізи, величезні троянди з тканини, похмуру ахроматичну гаму (колір з’явився лише у фіналі показу), дизайнер намагалася передати нову естетику жіночого одягу, що не базується на загальноприйнятих поняттях краси та елегантності.

Іспанський бренд Loewe продемонстрував колекцію, у якій  шкіра використовувалась по-максимуму, в різних кольорах і формах. В поєднанні з сучасними розширеними силуетами у формі багатогранника їх пропозиція сприймалась як актуальна, модна та концептуальна.

Рекомендуємо також:  комерційна носибельна чорно-біла колекція Viktor & Rolf - без епатажу, характерного для бренду в попередні періоди; інспірована середньовіччям непанківська колекція Vivienne Westwood; відхід від театралізованих образів жінки-вамп у Jean Paul Gaultier, який, однак, приніс дизайнеру суперечливі рецензії.

Текст: Дарія Янковська

Фото колекцій повністю: WWD

Haider AckermannHaider AckermannHaider AckermannTsumori ChisatoTsumori ChisatoTsumori Chisato Acne Acne AcneComme des GarçonsComme des GarçonsComme des GarçonsLoeweLoeweLoeweViktor & RolfViktor & RolfViktor & RolfVivienne WestwoodVivienne WestwoodVivienne WestwoodJean Paul GaultierJean Paul GaultierJean Paul Gaultier