MODA314MODA314

мода українською

Paris Fashion Week AW 2013, день 5

У неділю нові пропозиції на осінь-зиму 2013 представили KenzoAndrew Gn, Costume NationalCéline, Maxime Simoens, Maison Rabih Kayrouz, Chloe, John Galliano, Akris, Hexa by Kuho, Givenchy.

Kenzo. Креативні директори Керол Лім і Умберто Леон наповнили нову колекцію кольором, принтами, актуальними силуетами (багатокутник) і сучасними формами oversize. Інспірації дизайнери шукали в архівах дому Kenzo та індійській стилістиці, вдало використавши мотив третього ока -  як окремий мотив і в якості принта.

Andrew Gn. Інспіраціями для нової колекції стала стилістика Ар Нуво, віденських майстерень і руху «Мистецтва та ремесла». Сецесійні орнаменти і мотиви Джозефа Хоффмана відіграли особливу роль в колекції. Увага зосереджувалася на пальтах: багато вишивки і візерунків. Колір – насичені сяючі тони коштовного каміння.

Céline – нова колекція вишукана, перфектна і така, що задає тон на наступі сезони. Розкльошені пальто і пальто у формі кокона, спідниці-годе нижче коліна, туніки А-силуету – все віртуозного крою і у  пастельній кольоровій гамі.  Затишок і комфорт відчувався у тканинах, у формах – м’якість та елегантність. Фібі Філо продемонструвала немало цікавих форм, зокрема, увагу привертають зав’язані спереду рукава у першій частині колекції.

Maxime Simoens представив свою першу колекцію ready-to-wear, інспіровану темою балету Чайковського «Лебедине озеро». Бренд 28-річного дизайнера є однією з останніх інвестицій LVMH.

Clare Waight Keller представила свою четверту за рахунком колекцію для Chloe. Показ був наповнений сильними, носибельними і комерційними речами, зокрема, прекрасними пальтами oversize, яким прогнозують стати хітами продаж.

У John Galliano ми побачили строгі форми, чіткі, прямі лінії, жорсткі образи - дуже впевнені, сильні, дисципліновані. В колекції збережені гальянівські драпірування і використані різні текстури, проте немає характерної театральності та іронії.

У Givenchy – успішна колекція в темних тонах і осінніх кольорах з циганськими мотивами. Це одна з кращих колекцій Рікардо Тіши. Дизайнер поєднав циганські та вікторіанські інспірації й елементи чоловічого одягу. Светри і шкіряні косухи показані в комплекті з прозорими довгими спідницями, зміксовані клітинка і троянди, різноманітні принти, шкіра і хутро. Беззаперечний хіт майбутніх продаж – светр із зображенням оленятка Бембі.

Фото колекцій повністю: WWD, The Telegraph

9 березня 2013

KenzoKenzoKenzoAndrew GnAndrew GnAndrew GnCélineCélineCélineMaxime SimoensMaxime SimoensMaxime SimoensChloeChloeChloeJohn GallianoJohn GallianoJohn GallianoGivenchyGivenchyGivenchy