MODA314MODA314

мода українською

Розпочався London Fashion Week

16 лютого 2013

Після насиченого марафону показів у незвично засніженому Нью-Йорку центр подій перемістився до Європи. Вчора розпочався Тиждень моди у Лондоні, який зазвичай сприймають центром креативних ідей та меккою молодих талантів.

Цей сезон London Fashion Week передбачається як один з найбільших і найкращих, завдяки рекордній кількості байерів з США, зокрема ключових представників впливових американських магазинів. Увагу до Лондона привертають два знакові покази – Tom Ford вперше продемонструє жіночу колекцію в повномасштабному подіумному показі, і вже сьогодні на London Fashion Week подією номер один стане показ River Island, колекцію для якого створювала Ріанна. Усіх цікавить, чи буде дебют Ріанни в якості дизайнера якісним, чи це буде ще одна з невдалих колаборацій. Загалом London Fashion Week осінь/зима 2013 приймає 56 показів.

Вчора відбулися покази Zoë Jordan, Bora Aksu, Fyodor Golan, KTZ, Felder Felder, Jean-Pierre Braganza, PPQ, sass&bide, і випускників Central Saint Martins MA. Цікаві експериментальні колекції представили в колективному показі Central Saint Martins переможниця конкурсу L’Oréal Prefessionel Creative Award Eilish Macintosh, Jaimee McKenna і Sadie Williams. У Eilish Macintosh – дві колекції на основі експериментів зі шнуром, Jaimee McKenna продемонструвала електрично-блакитні плісіровки дивних форм, Sadie Williams - футуристичні блискучі сукні-обладунки, що закривають тіло з голови до ніг.

Сьогодні у розкладі - Daks, Sister by Sibling, Antipodium, Christopher Raeburn, Clements Ribeiro, Jasper Conran, John Rocha, Julien Macdonald, Todd Lynn, Moschino Cheap And Chic, Issa, House of Holland, David Koma, Thomas Tait, Rihanna for River Island.

З найцікавішого на даний момент: Jean-Pierre Braganza, буйство кольорів та інспірації 60-х у Jasper Conran, величезні в’язані берети, шалики і кардигани у майстрів трикотажу Sister by Sibling, гра з об'ємами і текстурами у John Rocha. Fyodor Golan приємно вразили своєю колекцією, незважаючи на те, що це всього лише другий їх показ на Тижні моди у Лондоні.

Текст: Дарія Янковська

Фото колекцій повністю: vogue.co.uk

Eilish MacintoshEilish MacintoshEilish MacintoshEilish MacintoshEilish MacintoshEilish MacintoshJaimee McKennaJaimee McKennaJaimee McKennaSadie WilliamsSadie WilliamsSadie WilliamsJean-Pierre BraganzaJean-Pierre BraganzaJean-Pierre BraganzaJean-Pierre BraganzaJean-Pierre BraganzaJasper ConranJasper ConranJasper ConranJasper ConranJasper ConranSister by SiblingРозпочався London Fashion WeekSister by SiblingSister by SiblingSister by SiblingJohn RochaJohn RochaJohn RochaJohn RochaJohn RochaFyodor GolanFyodor GolanFyodor Golan