MODA314MODA314

мода українською
Valentino

Valentino Haute Couture SS 15 New York

Дизайнери модного дому присвятили цю капсульну колекцію Флоренції: саме там у 1951 році в Білому залі палацу Пітті, Sala Bianca, пройшов перший в світі показ італійського haute couture.

Вибір білої кольорової гами, а не знакової для Valentino червоної, також невипадковий. Представлені образи - свого роду реверанс в сторону культової колекції Валентино Гаравані 1968 року, сукню з якої Джекі Кеннеді (американська ікона стилю родом з Нью-Йорка і лояльна клієнтка дому) одягла на весільну церемонію з Аристотелем Онассісом. Білий - найскладніший у роботі колір, що дозволив продемонструвати неперевершену майстерність, якою славиться бренд Valentino.

Неймовірно ефектно і одночасно ніжно виглядають вбрання з органзи, декоровані делікатними шкіряними квітами. Окремої уваги безумовно заслуговує фінальна сукня-бюстьє з подвійного кашеміру, прикрашена фактурними написами Love NY, виконаними в дусі поп-арту.

У своїй любові до Нью-Йорку нинішні креативні директори Valentino зізнаються не вперше. У серпні вони відкрили на П'ятій авеню новий флагманський магазин, що займає три поверхи, а в листопаді в честь цієї події випустили капсульну колекцію New York. Всі речі у святковій "капсулі" продаються лише в новому нью-йоркському флагмані, вони білого кольору, і кожна річ відзначена маленьким червоним сердечком.

Текст: Ірина Хасишин

 

Valentino Haute Couture SS 15 New YorkValentino Haute Couture SS 15 New YorkValentino Haute Couture SS 15 New YorkValentino Haute Couture SS 15 New YorkValentino Haute Couture SS 15 New YorkValentino Haute Couture SS 15 New YorkValentino Haute Couture SS 15 New YorkValentino Haute Couture SS 15 New YorkValentino Haute Couture SS 15 New YorkValentino Haute Couture SS 15 New YorkValentino Haute Couture SS 15 New York