MODA314MODA314

мода українською
Valentino

Valentino Pre-Fall 2015

Дім Valentino заклав в основу своєї нової міжсезонної колекції актуальну на всі часи тему миру. Цю ідею креативні директори марки Марія Грація Кьюрі і П'єр Паоло Піччолі продемонстрували у 97 образах лише трьома словами: "Мир, любов та гармонія".

Абстрактні та вічні в цілому світі поняття дизайнери візуалізували за допомогою ніжних квіткових візерунків і вишивки. Над їх створенням працювала британка Селія Бертуэлл - колишня дружина Оззі Кларка і за сумісництвом відомий текстильний дизайнер. Вона звернулася до картини Сандро Ботічеллі "Весна", на якій експерти-ботаніки нарахували близько 500 видів квітів. Селія перевела їх в принт, який прикрасив як невагомі довгі сукні до підлоги з шовк-жоржету, так і короткі з контрастним взуттям.

Справжнім універсальним полотном для дизайнерів, на яке можна накладати практично будь-які кольори, принти і фактури, став денім. Широкі й укорочені джинси в Valentino рекомендують поєднувати з пухнастими светрами, прикрашеними об'ємною вишивкою, трикотажем, накидками з хутра козлика, піджаками з фольклорними мотивами, романтичними блузками і шубами.

Текст: Ірина Хасишин

Valentino Pre-Fall 2015Valentino Pre-Fall 2015Valentino Pre-Fall 2015Valentino Pre-Fall 2015Valentino Pre-Fall 2015Valentino Pre-Fall 2015Valentino Pre-Fall 2015Valentino Pre-Fall 2015