MODA314MODA314

мода українською

Balossa/Bob Basset - Lviv Fashion Week AW 2017

Дизайнер італійського бренду Balossa Індра Каффеманайте вкотре знаходить натхнення в новому нестандартному поданні класичного елементу одягу - білої сорочки. Зі слів дизайнера, сорочки переплітаються так, як і лінії нашого життя - хаотично та неочікувано. На Lviv Fashion Week колекція Balossa AW 2017 була представлена у колаборації з відомою українською дизайн-студією Bob Basset, яка працює в області предметного дизайну. "Створіння" Bob Basset додали колекції загадковості, тривожності, неймовірності завдяки використанню образів минулого та сучасного з паралельного світу - коней, драконів та собак.

Концепти Balossa і Bob Basset були ідеально поєднані на подіумі. В основі - біла сорочка, одягнена неординарним способом. Більшість образів були доповнені чорними шкіряними масками та аксесуарами Bob Basset: це шоломи у вигляді голови коня чи собаки, об’ємні накладні коміри, хвіст і крила, скелет дракона, інтерпретований в окремі елементи, одягнені поверх сорочки. Одним із найбільш яскравих образів стала модель з рюкзаком-драконом на плечі. Контраст чорного та білого, комбінування романтичного стилю з аксесуарами Bob Basset надало колекції техноромантичного настрою.

Вступом до показу був невеликий перфоменс-презентація, в якому під звуки джазу - контрабас і саксофон - виступали балерини в шоломах у вигляді голів коней. Це створило настрій до перегляду колекції.

Текст: Оля Мачуга

Фото: Ігор Федорів

Balossa/Bob BassetBalossa/Bob BassetBalossa/Bob BassetBalossa/Bob BassetBalossa/Bob BassetBalossa/Bob BassetBalossa/Bob BassetBalossa/Bob BassetBalossa/Bob BassetBalossa/Bob BassetBalossa/Bob BassetBalossa/Bob BassetBalossa/Bob BassetBalossa/Bob BassetBalossa/Bob BassetBalossa/Bob BassetBalossa/Bob BassetBalossa/Bob BassetBalossa/Bob BassetBalossa/Bob BassetBalossa/Bob BassetBalossa/Bob BassetBalossa/Bob BassetBalossa/Bob BassetBalossa/Bob Basset