MODA314MODA314

мода українською

Dzhus - Ukrainian Fashion Week SS 2018

Показ Dzhus в рамках Ukrainian Fashion Week пройшов у традиціному для бренду форматі перформансу в особливій локації - на тлі напівзруйнованої стіни у музейному комплексі "Мистецький Арсенал".

Для Dzhus характерні авангардний крій, в основі якого - інноваційні структурні рішення. Дизайнер Ірина Джус досліджує метафізику форми і контрформи, об'єму і силуету, поверхні і порожнечі, контуру і текстури - і створює експериментальні конструкції.

Колекція Dzhus весна/літо 2018 "Archaea" інспірована палеонтологією. Дослідження зародження та розвитку земного життя паралельно c конструкторськими експериментами дизайнера сформувало унікальну зооморфну пластику силуетів і геологічні текстури колекції. Поряд з біологічним лейтмотивом колекція несе в собі асоціацію з науковим авангардом кінця XIX - початку XX століть, відсилаючи і до вікторіанської естетики, і до лабораторного спецодягу. В новій колекції представлені багатофункціональні вироби-трансформери, виконані з фактурного текстилю: жатого шовку, неоднорідно пофарбованого льону, ажурного крепу, марлі з найтоншої вовни, бавовни з ефектом зачіпок. Використано характерні для бренду альтернативні техніки обробки тканини, що апелюють до технологічної суті дизайну Dzhus.

Фото: fashionweek.ua

Dzhus - Ukrainian Fashion Week SS 2018Dzhus - Ukrainian Fashion Week SS 2018Dzhus - Ukrainian Fashion Week SS 2018Dzhus - Ukrainian Fashion Week SS 2018Dzhus - Ukrainian Fashion Week SS 2018Dzhus - Ukrainian Fashion Week SS 2018Dzhus - Ukrainian Fashion Week SS 2018Dzhus - Ukrainian Fashion Week SS 2018Dzhus - Ukrainian Fashion Week SS 2018Dzhus - Ukrainian Fashion Week SS 2018