MODA314MODA314

мода українською

Plik&Provocative - Lviv Fashion Week SS 2018

Завдяки колаборації двох брендів - Plik (сумки, аксесуари та ювелірні вироби) і Provocative (одяг), дизайнери з Болгарії представили трендову, мінімалістичну та витончену колекцію на Lviv Fashion Week.

Натхненням для дизайнерів стали образ Грейс Джонс, скандальний нью-йоркський клуб 70-х Studio-54, Нью-Йорк 90-х, дещо божевільні, яскраві образи стильних дівчат. Ці всі елементи знайшли відображення в сукнях з об’ємними плечима, глибокими декольте, обшитих золотими, чорними паєтками, що мерехтіли. Були в колекції і легкі повівні сукні з узором, шифонові максі-спідниці зі шлейфом, брюки з завищеною талією та блискучі металікові топи. Використані натуральні італійські тканини - шовк, кашемір, котон, шифон.

Об’єднали колекцію унікальні деталі бренду Plik. На шиях моделей були золоті, срібні, шкіряні широкі кольє, на руках та ногах - широкі браслети. Сумки та взуття заслуговують окремої уваги. Пофарбована зміїна шкіра створила влучний констраст до кожної моделі. Розмаїття торбинок - від “бананки” до максі та сумки трикутної форми - задовільнять будь-який смак, особливо, якщо вона зі зміїної шкіри червоного кольору. Дизайнери запропонували не змінювати своє взуття, а одягнути на улюблені зручні туфлі накладку із зміїної пофарбованої шкіри. Це виглядає як ботфорти, які вже заполонили серця модниць зі всього світу. Тому Plik&Provocative придумали свою інтерпретацію популярних чобіт, що не дозволять втратити особистий стиль, наслідуючи тренд.

Спільний проект дизайнерів Plik&Provocative отримав головну нагороду від журі конкурсу MAD MOOD Milano місяць тому під час Тижня моди в Мілані.

Текст: Оля Мачуга

Фото: Ігор Федорів


Plik&Provocative SS 2018Plik&Provocative SS 2018Plik&Provocative SS 2018Plik&Provocative SS 2018Plik&Provocative SS 2018Plik&Provocative SS 2018Plik&Provocative SS 2018Plik&Provocative SS 2018Plik&Provocative SS 2018Plik&Provocative SS 2018Plik&Provocative SS 2018Plik&Provocative SS 2018Plik&Provocative SS 2018Plik&Provocative SS 2018Plik&Provocative SS 2018