MODA314MODA314

мода українською

Christian Dior - Тиждень Haute Couture в Парижі SS 2018

Для проведення кутюрного показу Dior Марія Грація Кюрі знову обрала музей Родена. Висока мода - місце, де дизайнер може дати свободу своїм думкам, фантазії, стерти кордон між уявним та реальним, експериментувати з формами, матеріалами та техніками. Ідея високої моди доречно поєдналася з ідеєю сюрреалізму, яка стала однією з інспірацій для дизайнера. Характерні для цього мистецького напряму оптичні ілюзії знайшли втілення в довгих сукнях та накидках в чорно-білу клітинку, гіпнотизувавши гостей показу. Завдяки контрастним вертикальним смужкам складки на повівних спідницях в русі змінювали свій вигляд, як сторінки книги при перегортанні. Різноманітне оздоблення одягу пір’ям відображало характерну для художників сюрреалістичного напряму любов до птахів та польоту. А мотив порожніх кліток використаний не лише буквально - в оздобленні приміщення - а й у сукнях, як бандаж. Переплетення чорних смужок виглядало дуже стильно в поєднанні зі спідницями-максі елегантного крою. Навіть локація показу викликала асоціації з сюрреалізмом - чорно-біла плитка перекликалась з образами, що створювало ілюзії.

В новій кутюрній колекції є ще один мотив - образ Леонор Фіді - французької художниці, чиї роботи були представлені ще в галереї Крістіана Діора. Фіді була революціонеркою ідеї особистої незалежності. Художниця стала хорошою подругою дизайнера і була одягнена у Dior на багатьох світських заходах. Через зовнішній вигляд вона прагнула пояснити себе та показати, що життя і мистецтво тісно переплетені.

Марія Грація Кюрі також використала архівні моделі бренду, які чудово поєдналися з новими ідеями дизайнера. Колекція побудована на протилежностях - чорне і біле, фантазії та реальність, маскулінність і фемінізм. Наприклад, поєднання жіночих тканин та елементів оздоблення з традиційними чоловічими, розкішних суконь з брючними костюмами, фраками, довгими пальтами.

Моделі виходили в чорних масках з пір’я, тюлі, яка створювала ще більше ілюзій, або з сіткою на обличчі. Виразний макіяж очей, які виблискували з-під маски, підкреслював загадковість жінок.

Весняно-літня кутюрна колекція Dior наповнена загадками і девізом сюрреалізму - “ніколи не довіряй першому враженню”.

Текст: Оля Мачуга

Фото: vogue.com

Christian Dior - Тиждень Haute Couture в Парижі SS 2018Christian Dior - Тиждень Haute Couture в Парижі SS 2018Christian Dior - Тиждень Haute Couture в Парижі SS 2018Christian Dior - Тиждень Haute Couture в Парижі SS 2018Christian Dior - Тиждень Haute Couture в Парижі SS 2018Christian Dior - Тиждень Haute Couture в Парижі SS 2018Christian Dior - Тиждень Haute Couture в Парижі SS 2018Christian Dior - Тиждень Haute Couture в Парижі SS 2018Christian Dior - Тиждень Haute Couture в Парижі SS 2018Christian Dior - Тиждень Haute Couture в Парижі SS 2018Christian Dior - Тиждень Haute Couture в Парижі SS 2018Christian Dior - Тиждень Haute Couture в Парижі SS 2018Christian Dior - Тиждень Haute Couture в Парижі SS 2018Christian Dior - Тиждень Haute Couture в Парижі SS 2018Christian Dior - Тиждень Haute Couture в Парижі SS 2018Christian Dior - Тиждень Haute Couture в Парижі SS 2018Christian Dior - Тиждень Haute Couture в Парижі SS 2018Christian Dior - Тиждень Haute Couture в Парижі SS 2018Christian Dior - Тиждень Haute Couture в Парижі SS 2018Christian Dior - Тиждень Haute Couture в Парижі SS 2018Christian Dior - Тиждень Haute Couture в Парижі SS 2018Christian Dior - Тиждень Haute Couture в Парижі SS 2018Christian Dior - Тиждень Haute Couture в Парижі SS 2018Christian Dior - Тиждень Haute Couture в Парижі SS 2018Christian Dior - Тиждень Haute Couture в Парижі SS 2018Christian Dior - Тиждень Haute Couture в Парижі SS 2018Christian Dior - Тиждень Haute Couture в Парижі SS 2018Christian Dior - Тиждень Haute Couture в Парижі SS 2018