MODA314MODA314

мода українською

About Moda 3.14

Концепція 

MODA 3.14 – інформаційно-аналітичний ресурс про моду і найважливіші події модної індустрії. Новини, аналітика, покази і тижні моди, інтерв’ю з інсайдерами, актуальні події, економіка і маркетинг fashion-індустрії, ритейл, стрітстайл, мода у digital-аспекті. Ресурс призначений як для професіоналів, так і для початківців індустрії, для підприємців і споживачів, аналітиків, представників медіа, для людей, що цікавляться модою та глобальної fashion-спільноти.
 
Проект MODA 3.14 має на меті задовольнити потребу в україномовній інформації зi світу моди і надати комплексну інформаційно-аналітичну платформу, яка стане джерелом найважливіших новин і професійної аналітики. Ми пропонуємо оригінальний контент із власною точкою зору на модну індустрію - якісно, оперативно, актуально.
 

Фотографам

Ми отримуємо чимало пропозицій щодо публікації робіт fashion-фотографів на ресурсі MODA 3.14. Ми можемо розглянути пропозицію і опублікувати Ваш матеріал у випадку дотримання наступних умов:
 
- Фотозйомка має бути створена спеціально для ресурсу MODA 3.14.
- Фото не можуть бути раніше опублікованими в мережі/друкованих виданнях
- Фотороботи мають відповідати сучасним критеріям fashion-фотографії
- MODA 3.14 залишає за собою право не публікувати надіслані фотографії без попередження авторів
 

Авторам

Ми отримуємо пропозиції щодо розміщення авторських текстів на ресурсі MODA 3.14. Ми можемо опублікувати Ваш матеріал у випадку дотримання наступних умов:
 
- Стаття/матеріал має бути створена спеціально для ресурсу MODA 3.14.
- Стаття/матеріал не можуть бути раніше опублікованими в мережі/друкованих виданнях
- Стаття/матеріал мають бути актуальними і відповідати змістовим та стилістичним критеріям MODA 3.14
- MODA 3.14 залишає за собою право не публікувати надіслані статті/матеріали без попередження авторів. На жаль, ми не можемо відповісти індивідуально на кожний запит
 

Рекламодавцям

Ми готові до співпраці з рекламодавцями та спонсорами. З питань розміщення реклами на ресурсі MODA 3.14 пишіть на info@moda314.com
 
Ми не публікуємо прес-релізи.
 

Правова інформація

Інформаційний ресурс MODA 3.14 є загальнодоступним для користувачів і здійснює свою діяльність з дотриманням чинного законодавства України.
 
Всі опубліковані матеріали є авторськими і належать інтернет-порталу MODA 3.14.
 
Цитування, копіювання окремих частин текстів, а також публікація текстових матеріалів MODA 3.14 дозволяється лише в інтернеті за умови зазначення джерела, тобто за умови зазначення джерела та активного посилання на www.MODA314.com. Будь-які порушення даної умови, як, наприклад, відсутність активного посилання в інтернеті або використання матеріалів у друкованій пресі, будуть переслідуватися відповідно до чинного законодавства.
 
Третім особам забороняється використовувати матеріали ресурсу MODA 3.14 в будь-яких комерційних цілях, у тому числі, з метою маркетингу, комерційної розсилки по факсу, поштою, електронною поштою або через комерційних агентів / представників або електронних посередників. Будь-які товарні знаки або інформація, захищена авторським правом, що містяться на цьому сайті, є власністю відповідних власників.
 
Будь-яке санкціоноване використання сайту не включає використання сайту і матеріалів в яких би то не було незаконних цілях. Забороняється наносити шкоду, перешкоджати або яким-небудь іншим чином порушувати права третіх осіб за допомогою використання цього ресурсу і його матеріалів.
 
Адміністрація MODA 3.14 не здійснює контроль і не може відповідати за розміщувану користувачами на ресурсі MODA 3.14 інформацію. Ми не здійснюємо контроль за діями користувачів, які можуть повторно розміщувати тексти і фотозображення, що є об'єктом вашого виключного права, а також посилання на об'єкти ваших виняткових прав. Будь-яка інформація на сайті розміщується зареєстрованим користувачем самостійно, без будь-якого контролю з будь-чиєї сторони, що відповідає загальноприйнятій світовій практиці розміщення інформації в мережі Інтернет. Адміністрація ресурсу MODA 3.14 не має технічної та інших можливостей для контролю дій користувачів.
 
Сайт може містити контент, не призначений для осіб молодше 16-ти років.