MODA314MODA314

мода українською

Рекламна кампанія першого спортивного хіджабу Nike

Nike представили рекламну кампанію першого спортивного хіджабу та анонсували старт його продажів на початку 2018 р. Обличчям кампанії Nike Pro Hijab стала 22-річна фігуристка з ОАЕ Зара Ларі - перша дівчина з Еміратів, яка вийшла на лід у міжнародних змаганнях. 

"Хіджаб - частина того, хто я є, тому я ношу його завжди: в школі, в спортзалі, на льоду, коли ми веселимося з друзями. Коли я його не ношу, відчуваю, що чогось не вистачає. Серед фігуристів я відрізняюся, тому що моя голова покрита і я з пустельної країни, але це дає мені відчуття унікальності, робить мене особливою і сильною" - коментує Зара. На змаганнях вона виступає з покритою головою.

Новий хіджаб виконаний в чорному кольорі з логотипом Nike з лівого боку, він повторює форму підшоломників для лижників та сноубордистів. Тканина - легкий поліестер, який дозволяє шкірі дихати.  

Рекламна кампанія першого спортивного хіджабу NikeРекламна кампанія першого спортивного хіджабу NikeРекламна кампанія першого спортивного хіджабу NikeРекламна кампанія першого спортивного хіджабу NikeРекламна кампанія першого спортивного хіджабу NikeРекламна кампанія першого спортивного хіджабу NikeРекламна кампанія першого спортивного хіджабу Nike