MODA314MODA314

мода українською

Сніжана Онопка в рекламній кампанії Kiev Fashion Days FW 2018/19

Kiev Fashion Days представили рекламну кампанію сезону Fall-Winter 2018/19, що проходитиме з 31 січня по 4 лютого 2018 року. Новий сезон ознаменується запуском інноваційної Blockchain Fashion Week - першої компанії, що використовує технологію blockchain в моді. Kiev Fashion Days стане першим тижнем моди, який увійшов в Blockchain Fashion Week, наступного року до нього приєднаються понад 5 тижнів моди з різних країн світу.

Обличчям рекламної кампанії Kiev Fashion Days FW 2018/19 стала легендарна топ-модель Сніжана Онопка, яка є послом Blockchain Fashion Week в світі.
"Я отримала вигідну пропозицію від Kiev Fashion Days і можу чесно
сказати, що так якісно в Україні не працює ніхто. Я вперше на всі 100%
залишилася задоволена результатом", - коментує Сніжана. Сніжана Онопка неодноразово брала участь в показах і кампаніях брендів Calvin
Klein, Dolce&Gabbana, Gucci, Lanvin, Prada, Saint Laurent, Louis Vuitton, двічі
з'являлася на обкладинці Vogue Italia, а також увійшла в ТОП-10 найуспішніших
моделей світу.

В рамках Blockchain Fashion Week тиждень моди Kiev Fashion Days стане першою
компанією в fashion-індустрії, яка почне застосовувати blockchain-технології в
моді. З цього сезону всі дизайнери-учасники Kiev Fashion Days
почнуть продажі, використовуючи технологію blockchain, а вже через півроку зможуть залучити інвестиції для своїх брендів. Для забезпечення роботи Blockchain Fashion Week буде емітована криптовалюта Fashion Coin. До наглядової ради увійдуть засновник Fashion GPS і Launchmetrics Едді Маллон, а також засновники та керівники тижнів моди по всьому світу.

Під час Kiev Fashion Days відбудеться перша Blockchain Fashion Conference, присвячена зв'язку і спільному розвитку індустрії моди та інноваційних технологій. Увага гостей і спікерів буде сконцентрована на технології блокчейну, криптовалютах і можливості їх інтеграції та застосування в fashion-індустрії.
 

Модель - Сніжана Онопка
Фотограф - Юлія Крайст
Стиліст - Стася Монастирська
Візажист - Євгенія Козлова
Перукар - Юлія Стець
Дизайнери, речі яких використані у зйомці: Anna K, N?GLIG?S, Ksenia Schnaider, Chakshyn, WeAnnaBe, Kuzyomin

Сніжана Онопка в рекламній кампанії Kiev Fashion Days FW 2018/19Сніжана Онопка в рекламній кампанії Kiev Fashion Days FW 2018/19Сніжана Онопка в рекламній кампанії Kiev Fashion Days FW 2018/19Сніжана Онопка в рекламній кампанії Kiev Fashion Days FW 2018/19Сніжана Онопка в рекламній кампанії Kiev Fashion Days FW 2018/19Сніжана Онопка в рекламній кампанії Kiev Fashion Days FW 2018/19