MODA314MODA314

мода українською

Рекламна кампанія аксесуарів The Monochrome

The Monochrome випустили рекламну кампанію нової капсульної колекції сумок. Символом бренду є хамелеон, який ретранслює своє ставлення до навколишнього світу через колір - тому такою ж кольоровою є нова рекламна кампаніяАксесуари бренду - для яскравих особистостей, які не бояться експериментувати зі стилем, цінують свободу і індивідуальність. Тому для роботи над новим кампейном були обрані творчі особистості - Олексій Гладушевський і Savka.

"Я із задоволенням погодився прийняти пропозицію знятися в кампейні бренду The Monochrome з трьох причин: по-перше, ця ідея досить ризикова для комерційної марки, а я люблю і поважаю подібний ризик, по-друге, фотографом був запрошений SAVKA Design, я вже не один раз знімався у нього і абсолютно можу довіряти, ну і, по-третє, весь цей двіж з нав'язуванням нової моди на пуританство ... ні, пуританином я точно ніколи не був" - ділиться своїми враженнями про зйомки генеральний продюсер Нового каналу, музикант і актор Олексій Гладушевський. 

"При створенні кампейну The Monochrome я з самого початку вже уявляв, як це буде виглядати в фіналі. Хотілося стерти кордони, пов'язати чоловічу і жіночу енергії, показати візуально м'якість і водночас жорсткість. Птахи, квіти, які пронизують тіло, чіткі межі і контраст кольору - на все це мене надихнули аксесуари The Monochrome, матеріали і текстури, які використовуються для створення колекції" - розповідає фотограф та ілюстратор Savka Design.

Foto & illustration: Savka Design
Models: Олексій Гладушевський, Даша Дериземля
Make up & hair: Наталія Малюкевич

 

Рекламна кампанія аксесуарів The MonochromeРекламна кампанія аксесуарів The MonochromeРекламна кампанія аксесуарів The MonochromeРекламна кампанія аксесуарів The MonochromeРекламна кампанія аксесуарів The Monochrome