MODA314MODA314

мода українською

Фінал ХХІІІ-го Міжнародного конкурсу дизайнерів одягу The Golden Thread пройшов в Лодзі

27 травня в польському місті Лодзь відбувся фінал ХХІІІ-го Міжнародного конкурсу дизайнерів одягу The Golden Thread (Z?ota Nitka). Конкурс має серйозні традиції (проходить вже більше ніж 20 років) і користується заслуженим визнанням, зосереджуючи найбільш креативних молодих польських дизайнерів у боротьбі за приз, що включає значну грошову винагороду і потужну промоцію.

До конкурсу було зголошено 50 робіт, з яких журі - дизайнерів і медіа - у складі відомих дизайнерів, журналістів і fashion-критиків вибрали 10 фінальних колекцій. Фінал конкурсу проходив в постіндустріальних приміщеннях колишньої електростанції EC1. Нагороду The Golden Thread 2016 отримала Dagna Krzystanek з Міжнародної школи костюмографії і дизайну одягу в Лодзі. Нагороду від медіа журі виборола Anna Za?ucka-Kuczera, випускниця Школи художнього проектування одягу в Кракові. Обидві фіналістки отримали грошові призи у розмірі 10000 злотих.

Місячне стажування в Milan Style Academy зможуть пройти фіналістки конкурсу Viola Jagos, Dagna Krzystanek і Zuzanna Kwapisz. Дизайнер Dagmarа Stawiarskа стане учасником Lviv Fashion Week SS 2017 і продемонструє нову колекцію наприкінці жовтня у Львові - адже Львівський тиждень моди є багаторічним партнером конкурсу.

Фото: прес-служба The Golden Thread

Mariia NatsiiViola JagosZuzanna KwapiszAleksandra KowalskaAnna PawlukAnna Zalucka - KuczeraDagmara Stawiarska Dagna KrzystanekDastin PorazinskiФінал ХХІІІ-го Міжнародного конкурсу дизайнерів одягу The Golden Thread пройшов в ЛодзіПереможець конкурсу Dagna Krzystanek