MODA314MODA314

мода українською

VI сезон Mercedes-Benz Odessa Fashion Days

10-12 червня чорноморське узбережжя вже вшосте прийняло Mercedes-Benz Odessa Fashion Days. Основною локацією модної події став Otrada Beach Club, a гостей окремих показів і презентацій зустрічали в оновленому просторі KOKON, клубі PARK Residence і одеському магазині марки SSUR.

В рамках Mercedes-Benz Odessa Fashion Days відбулися 3 презентації, 17 показів, 15 з яких пройшли на основному майданчику, і 2 - на окремих локаціях, а також дводенний Fashion Days Market / Odessa, де свої колекції представили 43 українські бренди.

"Серед українських дизайнерів намітилася ціла хвиля одеситів, ми раді розвивати цю традицію і відкривати нові імена на Mercedes-Benz Odessa Fashion Days. Важливо також, що все більше дизайнерів переходять в професійний режим модної індустрії, створюючи пре-колекції, які презентують в Одесі на професійному майданчику" - коментує Дар'я Шаповалова, засновник і креативний директор Mercedes-Benz Kiev Fashion Days і Mercedes-Benz Odessa Fashion Days.

Офіційну програму MBOFD відкрила дизайнер Аnna K - перший учасник програми показів New York Fashion Week з України, яка представила в Одесі колекцію за мотивами творчості Марії Примаченко

Повітряні образи від Аnna October чекали в головному мультибренді Одеси KOKON - гості та клієнти бренду відзначили старт продажів колекції весна/літо 2016, презентація якої відбулася в KOKONSpace, оновленому просторі на 6-му поверсі концепт-стору.

11 червня стартував модний марафон в Otrada Beach Сlub - за два дні на білосніжному подіумі біля басейну свої колекції представили ASKOTAXIST, CathyTelle, IrinaTydnyuk, SHUSHAN, WeAnnaBe - учасники Mercedes-Benz Kiev Fashion Days і програми розвитку молодих брендів Fashion Scout Kiev. На основній локації дебютували марки Batist Gentle Wear, Chernikova, Helena Art, Natasha Fishchenko, Pakhtusova, Sofitie, Valeriya Lakomaya. 12 червня в KOKON відбулася презентація літньої колекції бренду Jealousy.

Нову колекцію сліпонів, створену спільно з Anna K, представив вже відомий одеський взуттєвий бренд L.A.P.T.I. Марка буквально за рік завоювала увагу широкої аудиторії та високі оцінки експертів. Асортимент бренду настільки великий, що відразу 6 дизайнерів-учасників Mercedes-Benz Odessa Fashion Days обрали поєднання з взуттям L.A.P.T.I. для демонстрації своїх колекцій.


Фото: Max Baragin / Mercedes ­Benz Kiev Fashion Days, Maxim Yanovskiy / Mercedes­Benz Odessa Fashion Days

VI сезон Mercedes-Benz Odessa Fashion DaysПрезентація Аnna K Презентація Аnna K VI сезон Mercedes-Benz Odessa Fashion DaysПрезентація Аnna K Anna October Anna October Chernikova Chernikova Jealousy Jealousy