MODA314MODA314

мода українською

У Києві під егідою ЦУМ-у відбулася дискусія про чоловічу моду

Минулого тижня у Києві відбулася дискусія про чоловічу моду під егідою ЦУМ-у під назвою "Про силу та стиль".

Власне, на останньому поверсі ще недобудованого ЦУМ-у делікатне питання чоловічої моди в України обговорювали ключові гравці ринку чоловічої моди в Україні: головний редактор l’Officiel Hommes Україна Олексій Нілов, засновниця ательє пошиву чоловічих костюмів Indposhiv Катерина Возіанова, ведучий та співзасновник Радіо “Аристократи” Данило Хомутовський, засновник сайту moonstore.it Дмитро Андрєєв, генеральний директор торгової мережі Arber Вадим Золотаревський та засновник магазинів ISAIA та Billionaire Олег Рижов. Модерував зустріч Олексій Тарасов, головний редактор Buro 24/7 Україна.

“7 років тому українські чоловіки замовляли виключно сині та чорні костюми, а термін “двобортний” знали лише 10% замовників”, розказує Возіанова про статистику у своєму ательє. “Тепер чоловіки все більше замовляють речей в клітинку, а ще таких, які мають цікаві деталі”.

Згідно інформації Вадима Золотарьова найбільші модники в Україні живуть в Одесі, Києві, Львові та у Вінниці. А найбільш консервативними клієнтами марки Arber є чоловіки українського Сходу. До речі, цікавий факт: найбільш стилістично сміливі речі у магазинах цієї мережі продаються на розпродажах. А ще багато хто купує одяг на розмір менший, щоб виглядати стрункіше. Третина покупців приходить з дружинами і купують менше, ніж могли б на самоті. Багато хто у питанні вибору одягу орієнтується на те, що носить начальник.

Певний відсоток чоловіків приходить у магазини з своїми стилістами, а деякі перетворюють на стилістів продавців, які в свій час надали корисну пораду, що придбати.

Парадоксально, що в Україні чоловіки дуже люблять сорочки з коротким рукавом – в Європі це непоширено. У нас їх в сезон купують вдвічі більше, ніж моделі з довгим рукавом. 

Текст: Оленка Мартинюк

У Києві під егідою ЦУМ-у відбулася дискусія про чоловічу моду