MODA314MODA314

мода українською

В Україні пройде міжнародна бієнале fashion-ілюстрації IMAGO

В Україні відбудеться міжнародна бієнале fashion-ілюстрації IMAGO, яка традиційно пройде в рамках осінньої сесії Ukrainian Fashion Week.

IMAGO спрямована на підтримку і розвиток модної ілюстрації як важливого напрямку в галузі графічного дизайну. Традиційно в рамках бієнале проходить конкурс fashion-ілюстрації, завданням якого є поступове формування простору ефективної взаємодії та співпраці між художниками, графіками, медіа та дизайнерами одягу. Завдяки міжнародному статусу бієнале IMAGO та авторитетному журі з різних країн світу участь у конкурсі відкриває фіналістам великі можливості.

Конкурс проводиться у двох номінаціях – TRADITIO та INNOVATIO. Перша номінація створена для заохочення традиційних форм модної ілюстрації, друга - присвячена різним формам експерименту в галузі модної ілюстрації. Роботи конкурсантів приймаються до 8 вересня 2016.

Оргкомітет бієнале пропонує учасникам представляти свої роботи, орієнтуючись на теми:
• fashion і життя людини у постіндустріальному світі;
• неочікувана краса;
• соціальна роль fashion у сучасному суспільстві.

Масштабна виставка робіт фіналістів Конкурсу відбудеться у жовтні під час 39-го Ukrainian Fashion Week і дасть можливість ознайомити з їхніми роботами не лише фахівців та журналістів, але й понад 18000 гостей Українського тижня моди.
Фінал конкурсу та нагородження переможців відбудеться восени цього року в рамках VOGUE Fashion's Night Out.

Умови участі у конкурсі дивіться на fashionweek.ua

В Україні пройде міжнародна бієнале fashion-ілюстрації IMAGO