MODA314MODA314

мода українською

#DIGITALEVOLUTION: 1-4 вересня відбудуться XIIІ-ті Mercedes-Benz Kiev Fashion Days

1-4 вересня 2016 в КВЦ "Парковий" відбудеться 13-й сезон Mercedes-Benz Kiev Fashion Days

Ключова ідея нового сезону Mercedes-Benz Kiev Fashion Days S/S 2017 - #DIGITALREVOLUTION. Сьогодні fashion-індустрія переживає кардинальні зміни: стара система тижнів моди вже не може ігнорувати нові глобальні соціальні і культурні тенденції. Під впливом cфери digital багато брендів переходять на систему "See now - buy now", коли колекції надходять у продаж відразу ж після їх презентації на подіумі. Така трансформація - яскравий приклад того, як нові технології змінюють реальність. Це й стало основною темою рекламної кампанії Mercedes-Benz Kiev Fashion Days S/S 2017, у якій поєднуються традиції і новації, етнічне коріння і сучасність, адже не війна нового зі старим, а їх взаємодія і змішування - одна з головних тенденцій теперішнього часу.

Новий сезон Mercedes-Benz Kiev Fashion Days присвячений знаковій для України події - 25-річчю незалежності. Саме тому головним символом рекламної кампанії стали малюнки Марії Примаченко - відомої на весь світ української художниці.

"Нам важливо, щоб рекламна кампанія відображала національні символи і відсилала до багатої культурної спадщини України. Ви пам'ятаєте нашу рекламу з прапором - тепер головним символом кампанії є малюнки Марії Примаченко, яка є безумовним генієм і твердо асоціюється з Україною в світі. Обличчя рекламної кампанії - супермодель і філантроп Аліна Байкова", - коментує Дар'я Шаповалова, креативний директор MBKFD.

В програмі 13-го сезону Mercedes-Benz Kiev Fashion Days:

- Покази та презентації на головному подіумі і окремих локаціях;
- Покази програми розвитку брендів-початківців Fashion Scout Kiev x MBKFD;
- Демонстрація колекцій в шоу-румі Fashion Scout Kiev x MBKFD;
- Fashion Days Market - майданчик для марок Made in Ukraine;
- Четверта бізнес-конференція Kiev Fashion Industry Forum;
- Вручення премії Mercedes-Benz Fashion Prize, премії Design IT для молодих брендів.

Джерело: fw-daily.com

#DIGITALEVOLUTION: 1-4 вересня відбудуться XIIІ-ті Mercedes-Benz Kiev Fashion Days